Koupelny

Díky nové ruční sprše GROHE Rainshower SmartActive je dokonalý zážitek ze sprchování na dosah ruky

Od   | 

Sprchování se stává stále důležitějším zdrojem požitku a odpočinkovým rituálem. Díky nejnovějším inovacím od společnosti GROHE můžete nyní ve sprše zažít ještě více skvělých okamžiků: Ruční sprcha Rainshower SmartActive s chytrými funkcemi a intuitivním ovládáním umožňuje uživatelům pohodlné sprchování přizpůsobené jejich přáním. Různé designové varianty navíc nabízí zážitek individuálně šitý na míru.

Ruční sprcha Grohe Rainshower SmartActive  má tři příjemné režimy proudu

Proudy můžeme přepínat pomocí tlačítka umístěného pohodlně na horní straně sluchátka

Nechte se rozmazlit výběrem

Ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive je díky dvěma novým technologiím tou nejinovativnější ruční sprchou v sortimentu GROHE a nabízí uživatelům tři příjemné režimy proudu – od jemného šimrání na pokožce až po stimulující masážní sprchu. Zadní strana ergonomicky navržené ruční sprchy je vybavena ovladačem GROHE SmartTip, který umožňuje intuitivně přepínat mezi dešťovým proudem Rain, výkonnou tryskou Jet nebo uvolňujícím režimem ActiveMassage. Pomocí režimu Jet můžete také obzvláště rychle a důkladně vypláchnout šampon z vlasů. Dalším důležitým detailem je nová, praktická technologie GROHE DripStop u režimů Rain a Jet, která minimalizuje obtěžující odkapávání vody po vypnutí sprchy. 

  • tři režimy proudu zajišťují individuální požitek ze sprchování
  • nový ovladač GROHE SmartTip na zadní straně ruční sprchy umožňuje pohodlné přepínání mezi třemi režimy proudu
  • díky technologii GROHE DripStop je odkapávání v režimech Rain a Jet minimalizováno

Pro dokonalý design koupelny vyhovující osobnímu stylu zákazníka je ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive dostupná ve velikostech 130 mm a 150 mm a v 11 barvách a dvou různých provedeních.

Pro dokonalý design koupelny vyhovující osobnímu stylu zákazníka je ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive dostupná ve dvou velikostech 130 mm a 150 mm, v 11 barvách (kolekce GROHE Colors, s chromovým nebo bílým sprchovým diskem) a ve dvou různých provedeních (kulatém nebo hranatém). Díky tomu je ideální pro kombinaci s hlavovými sprchami, jako jsou GROHE Rainshower 310 SmartActive nebo Rainshower 310 Mono, tělovými tryskami Rainshower, podomítkovými termostatickými bateriemi nebo inovativními bateriemi GROHE SmartControl.

Ruční sprcha Rainshower SmartActive je nabízena i v několika barvách

Maximální požitek ze sprchy doplňuje sprchová tyč s flexibilně polohovatelným držákem, která dokonale ladí se štíhlým designem sprchy SmartActive. Přihrádka GROHE EasyReach je ideální pro skladování sprchových gelů a šamponů. Díky instalačnímu systému QuickFix je možné polohu horní a spodní nástěnné svorky snadno přizpůsobit stávajícím otvorům ve stěně. A díky technologii TileFix patří vyrovnávací disky do dlaždic minulosti. Funkce a technologie, kterými je vybavena sprcha GROHE Rainshower SmartActive, snižují instalační práci na absolutní minimum – a zvyšují individuální potěšení ze sprchování na maximum.

 U Grohe najdete i bezdotykové baterie

 

 

VÍCE INFORMACÍ NA GROHE.CZ

 

 


You must be logged in to post a comment Login