Architektura a design

Design: výhledy do blízké budoucnosti

Od   | 

Svět interiérového designu se stále vyvíjí. Běžní spotřebitelé, ale i designéři nestíhají často sledovat novinky ze všech oborů, které se interiérů týkají. Pro odborníky je nezbytné, aby stále sledovali trh a znali nejen nové dekory a aktuální barevnosti, ale také technologie.

Kde se to dozvědět? Jednou z nejvýznamnějších akcí v oboru je seminář Interiéry, který se letos koná již po sedmé!

Letošní hlavní téma zní: “minulost vs. budoucnost” a bude inspirací z mnoha úhlů pohledu.

Jakou přednášku rozhodně nevynechat:

Jak se žilo designérům před rokem 1989

Zajímavou exkurzí do doby před sametovou revolucí bude vstup doc. Ing. arch. Borise Hály, Ph.D. Hovořit se bude o záporech i kladech dnešní i doby minulé a srovnání nás možná překvapí.

Kuchyně ze Star-treku

Jak bude vypadat kuchyně za několik i více let? A jak si představovali současné kuchyně v minulém století. Kam se bude vývoj posouvat? Na to v přednášce odpoví Richard Sajdl, specialista na kuchyňský sortiment.

Světlo léčí i zabíjí

Jaký má vliv světlo na náš každodenní život? Máme ho dostatek a co jeho barva? Nejde jen o tvar lustru, ale světelné podmínky. O tom a mnohem více se dozvíte od Hynka Medřického, který se na tento obor specializuje již řadu let.

Blízká budoucnost – virtuální realita v praxi designéra

Jaké budou, respektive již jsou, možnosti prezentace projektu – návrhu interiéru. Je virtuální realita dalekou, blízkou budoucností, nebo dokonce již současností. Na to odpoví Milan Mitošinka, jež odprezentuje netradiční projekt.

Trnitá cesta interiérového designéra

Co musí designér zvládnout, co musí znát a jak docílit úspěchu? Je to cesta trnitá nebo procházka růžovým sadem? Těšíme se na vstup od designérky MgA. Andrey Vokřálové.  

 

Seminář Interiéry 2018 se koná ve čtvrtek 8. listopadu jako vždy na VOŠ a SPŠ Volyně. Stejně jako loni i letos je sborník přednášek součástí odborného magazínu Interiéry a navíc každý posluchač – profesionál získává box plný vzorků.

 

Již nyní se můžete hlásit on-line na webu www.interiery2000.cz/prihlaska

 


You must be logged in to post a comment Login