Architektura a design

VIDEO: Vybíráte dekorativní stěrku? Tady jsou 3 nejoblíbenější

Od   | 

Chete zvýraznit stěny, ale nechcete jen tak obyčejně vymalovat? Použijte dekorativní stěrku. Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější.

Použjte dekorativní stěrku a neuděláte chybu

Dekorativní stěrka představuje moderní způsob úpravy stěn, který dodá interiérům jedinečný a stylový vzhled. Tato technika zahrnuje nanášení speciální směsi na povrch stěny, která po ztuhnutí vytváří texturovaný a vizuálně zajímavý povrch. Dekorativní stěrky mohou napodobovat různé materiály, jako je beton, mramor nebo staré omítky, a jsou k dispozici v široké škále barev a vzorů.

Kromě estetických předností nabízejí také vysokou praktičnost díky své odolnosti, snadné údržbě a schopnosti zlepšit akustiku v místnosti. Díky své univerzálnosti se dekorativní stěrky hodí jak do moderních, tak do tradičních interiérů.

Naše 3 tipy pro vás

Stěrka Granit má výraznou kresbu a strukturu. Hodí se do obývacího pokoje za pohovku nebo jí můžete zvýraznit krb. Zároveň stěrkou Granit můžeme zaujmout návštěvu, pokud ji dáme do vstupní haly. Dalším oblíbeným  povrchem je stěrka Pitit. Tato stěrka je také dekorativní, ale není reliéfní a na dotyk je hladká. Má stejné využití jako předchozí stěrka, ale protože má jemnější strukturu, tak se hodí i do ložnice.

Jako třetí jsme si pro vás vybrali stěrku Perlata, která vás nebude nikdy nudit. Na každém světle totiž vypadá trochu jinak. Díky své jemnosti ji můžete používat na velké plochy. Vybírat můžeme z 96 odstínů.

 

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login