Architektura a design

Dekorativní stěrka s nekonečnými možnostmi využití

Od   | 

Líbí se vám představa využití stěrky v rámci celého interiéru, a to jak na stěnách, tak i na podlaze? Na které povrchy se zaměřit vám prozradí Jiří Jiroušek, technik Němec s.r.o.

Do stěrky Betonepox můžeme aplikovat vzory. Zdroj: Nemec.eu

Jedinečnými a odolnými povrchy, které oživí váš domov a umožní vám ho sjednotit do jednoho harmonického celku jsou stěrky z řady Betonepox®.  Ty nabízejí nepřeberné množství barevných kombinací a tři základní varianty jeho provedení (Classic, Soft, Ultrasoft), takže si každý vybere to pravé pro svůj interiér.

Ať už chcete stěrky aplikovat na podlahy, schodiště, stěny, nebo přímo do sprchového koutu, Betonepox® vám dává maximální svobodu. Díky variabilitě a odolnosti s ním snadno vytvoříte originální a funkční prostor, který bude odrážet váš styl.

Krásná je i jeho kombinace s jinými materiály. Například plynulý přechod z dlažby na stěrku v rámci podlahy či stěny působí velice elegantně a moderně a pomůže vám opticky oddělit různé zóny v interiéru.

Stěrku Betonepox můžeme využít v celé koupelně, a to včetně sprchového koutu. Zdroj: Nemec.eu

Další z možností, jak si Betonepox® personalizovat pro svůj interiér je použití grafiky. Mezi oblíbené vzory patří například takzvaný Betonepox® Soft Vintage. Tento povrch imituje vzhled starých dlaždic.

Fantazii se opravdu meze nekladou. Pokud máte vlastní motiv, nebo inspiraci, tak ani to není problém přenést do stěrky.

Nutno také podotknout, že stěrky s grafikou neztrácejí svou praktičnost a funkčnost. Stejně jako všechny stěrky z řady Betonepox® jsou snadno udržovatelné a voděodolné.

Na závěr bych chtěl zmínit, že při výběru stěrek pro váš interiér je vždy důležité si povrchy osahat. Proto bych vás rád pozval do našeho showroomu v Praze či v Brně, kde vám poradíme s výběrem a pomůžeme s realizací vašeho vysněného interiéru.

Technik firmy Němec – Jiří Jiroušek, Zdroj: Nemec.eu

 

Které další stěrky patří mezi oblíbené a kam pro ně?

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login