Ložnice

Dar pro novomanžele? Vsaďte na luxusní povlečení a kvalitní ručníky

Od   | 

Nejen začátek společného manželského života si zaslouží výjimečné ložní povlečení, které každodenní rutinu povýší na oblíbený rituál. Neomylně se trefit do vkusu novomanželů může být poněkud obtížné, ale pokud se při výběru zaměříte především na kvalitu a decentní barvy, nemůže udělat chybu.

„Při výběru bytového textilu se zaměřte na luxusní materiály a exkluzivní kolekce, zvláště pokud jej vybíráte jako dar,“ doporučuje Kateřina Vařechová, obchodní ředitelka společnosti Matějovský, tradičního českého výrobce ložního povlečení a bytového textilu. „Vhodný je například damašek, který měl nenahraditelné místo ve výbavách již našich babiček,“ dodává. Jde o luxusní, generacemi prověřený přírodní materiál, který odráží čistotu klasického florálního motivu a krásných barev. Zástupcem damaškového ložního povlečení je kolekce Lolita, která splňuje nejvyšší požadavky, co se týče kvality materiálu i provedení.

Jednobarevný damašek je sázkou na jistotu. Zdroj: Matějovský

Nový rozměr pohodlí

Bambus se pyšní ještě lepšími vlastnostmi než len či bavlna a vzhledem ke své odolnosti nevyžaduje během růstu a zpracování chemické ošetření. Bambusové vlákno má navíc až o 60% vyšší savost než vlákno z bavlny. „Hebké, precizně zpracované bambusové vlákno poskytuje neuvěřitelnou měkkost a jemnost, navíc skvěle absorbuje vlhkost a snadno vyrovnává teplotní rozdíly v každém ročním období. Zaručuje tak mimořádně pohodlný spánek i alergikům a lidem s citlivou pokožkou,“ přibližuje benefity přírodního materiálu Kateřina Vařechová.

 

Mohlo by vás zajímat: Ložnice v barvách jara: 5 tipů na květinové povlečení

 

„Pro všechny milovníky kvalitního a zdravého spánku vyrábíme zcela exkluzivní bambusové povlečení, které jsme doplnili také o řadu ručníků,“ upozorňuje na novinku letošního roku Vařechová. Hedvábně jemný přírodní materiál z 100% česané bambusové příze si vás získá na první dotek. Elegantní hladké jednobarevné provedení okouzlí příznivce čistého designu. Díky benefitům bambusového vlákna vám bambusová kolekce Luna poskytne komfort po celý rok. Látka je velmi jemná a přirozenou vlastností bambusového povlečení je pozvolný počesaný efekt, díky kterému je ještě příjemnější na dotek.

Pokud přeci jen chcete nechat výběr na obdarovaných, vždycky můžete zvolit dárkový poukaz či finanční hotovost. V tomto případě si dejte záležet na originálním balení, zvolte nápaditou obálku nebo krabičku. Zdroj: Matějovský

Zaostřeno na kvalitu

„K výrobě povlečení používáme výhradně kvalitní příze, které mají dlouhá a tenká vlákna. Tkanina je ve výsledku jemná, hebká a má vysokou hustotu vláken, což zaručuje vysokou pevnost, ačkoli gramáž je nižší,“ sděluje Kateřina Vařechová, obchodní ředitelka společnosti Matějovský. Navíc záruku kvality potvrzuje i Státní zkušební ústav v Brně, který pečlivě výrobky firmy Matějovský kontroluje a certifikuje. Právě investování do takto kvalitního ložního prádla se vyplácí hlavně z hlediska dlouhé životnosti materiálu. Podle čeho vybíráte bytový textil vy?

Kolekce povlečení a ručníků Luna nabízí čtyři atraktivní barevné varianty. Zdroj: Matějovský

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login