Koupelny

Dámské koupelny: velké zrcadlo a pohodlná vana

Od   | 

Koupelny určené pro ženy vynikají něžností a decentností. Nejčastěji se ladí do světlých krémových barev nebo pastelových tónů. Vévodí jim velká pohodlná vana a zrcadlo, které každý den říká, kdo je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější.

Nadčasové a příjemné barvy

Tvorba ženské a příjemné koupelny začíná u výběru obkladů a dlažeb, které by měly vytvořit základ barevnosti koupelny. Na realizaci je použita prémiová italská značka Atlas Concorde v pudrově růžové barvě v kombinaci s bílým mramorem. Decentní růžová prostor koupelny opticky zvětšuje a je příhodně doplňována šedou barvou dlažby.

Velké zrcadlo a kvalitní osvětlení

I když se v zrcadle možná neuvidíte od hlavy až k patě, při jeho výběru byste rozhodně měli myslet velkoryse. Pokud nemá koupelna přirozené světlo nebo je její okno poměrně malé, potřebujete rovněž kvalitní osvětlení. Kromě ústředního světla vám skvěle poslouží bodovky nebo LED pásky spojené se zrcadlem. Osvětlení si jistě zaslouží také úložné prostory koupelny.

Dominantní vana

Samostatně stojící designová vana tvoří dominantu celé koupelny. Na rozdíl od umístění vany v rohu místnosti vyniká obdivuhodnou lehkostí a vzdušností. Luxusní prémiové kousky najdete u německého výrobce Villeroy & Boch.

Umyvadla na desku

Žena si zkrátka neustále potřebuje něco odložit. Pudřenku, rtěnku, řasenku, proto se do dámské koupelny hodí jedině umyvadla na desku. Pokud má koupelna velkorysejší rozměry, určitě neváhejte s využitím prostoru a pořízením dvou umyvadel.

Prostor pro maličkosti

Opravdu krásnou koupelnu dělají jedinečné detaily. Výklenek nad vanou, prostor pro umístění dekorací a květin nebo puf vhodně sladěný s barvou koupelny. I koupelna totiž může odrážet vaše zájmy a těšit vás tím, co máte rádi.

 

Koupelnu je možné vidět v Centru bydlení a designu Kaštanová v Brně, a to v showroomu firmy Keraservis

 

Více inspirace naleznete také na www.keraservis.cz

 

 


You must be logged in to post a comment Login