Architektura a design

COBRA Kanelaz 1745: Dveřní kování s rytinami

Od   | 

Kombinujete v projektech tradiční funkční prvky s trendem interiérového minimalismu? Pak věnujte klikám Kanelaz 1745 víc, než jen letmý pohled, zaslouží si to.

Zárukou estetické čistoty nejsou v případě dveřního kování jen hladký povrch a ostré hrany. Kování Cobra Kanelaz 1745 je zdálky moderní a strohé, ale zblízka sofistikovaně komplikované, tvary i strukturou rytí připomínající korintské sloupy.

Cobra Kanelaz 1745 – ať si vyberete černý bronz, zlatou mosaz nebo stříbrný nikl, určitě neuděláte chybu

Pro každý projekt lze vybrat optimální variantu

  • Součástí celé kolekce jsou dveřní kliky, koule a madla, aby bylo možné stylově osadit dveře v celém interiéru.
  • Dveřní kliky jsou díky délce 135mm vhodné i do menších místností, stejně tak dveřní koule o průměru 50mm obstojí i v menších bytových projektech
  • Dveřní madla jsou k dispozici v délce 266mm a 456mm, nabízejí tedy možnost instalace i do velkých industriálně laděných prostor včetně kancelářských a konferenčních prostor
  • Celá kolekce Kanelaz je k dispozici ve třech variantách – seriózní matný nikl, luxusně tradiční matná mosaz a výrazný patinovaný matný bronz. Každá varianta má srozumitelný charakter, umožňující podpořit osobitost celého interiéru.

Na výběr máme nejen kliky, ale i dveřní madla a koule ve všech povrchových variantách. Kování Kanelaz 1745 tak můžete použít na všech dveřích vašeho interiéru

Kanelaz 1745 patří do prémiových interiérů

Spojení jednoduchých linií a historizujících detailů mění každou kliku i madlo na umělecký předmět, který nenápadně, ale unikátně zkrášlí vaše projekty na dlouhá léta – spojení tradice s modernou vytváří nadčasový výsledek, který nepodléhá módním trendům v tvarech ani barvě. Hlavně jemně probroušené hrany bronzové varianty dávají kování Kanelaz 1745 charakter a patinu dlouholetého užívání a vnesou i do moderního interiéru dotek zabydlenosti a vlídnosti.

Kvalitní rytiny neškrábou, ale ani nekloužou

Při každém doteku jsou cítit drobné rytiny na povrchu úchopové části. Technologie rytí zajišťuje, že hrany jsou sice dobře vidět, ale nejsou ostré – proto neškrábou, nedrhnou, jen pohladí jemnou pravidelnou strukturou. A navíc – zajistí, že ruce po povrchu kliky nikdy nesklouznou.

Příjemné oblé tvary v kombinaci s kvalitně provedenými rytinami na povrchu kliky jsou nevídaně příjemné na dotek.

 

Více informací najdete také ZDE

 

Podívejte se s námi na možnosti bezpečnostního kování a klik

 

 


You must be logged in to post a comment Login