Rady a tipy

Čistička vzduchu H-PURIFIER 700: čistí, zvlhčuje a provoní

Od   | 

Značka Hoover uvádí na trh čtyři modely čističky vzduchu s odlišnou výbavou – čističku vzduchu H-PURIFIER 300, čističku vzduchu s aroma difuzérem H-PURIFIER 500 a nejvyšší řadu čističek vzduchu s funkcí aroma difuzéru a zvlhčovače H-PURIFIER 700. Jejich multisensorový systém pravidelně monitoruje kvalitu ovzduší v domácnosti a hladinu CO, hlídá úroveň znečišťujících látek a zachytává alergeny, pyly i bakterie.

Zabudovaný zvlhčovač vzduchu zajistí správnou úroveň vlhkosti pro lepší dýchání, aroma difusér s esenciálními oleji váš domov provoní. Praktický je Noční režim pro čistotu vzduchu i v průběhu spánku bez rušení nebo funkce H-BIOTICS pro desinfekci povrchů. Společně s chytrým připojením k mobilní aplikaci hOn tak přináší perfektní řešení proti sezónním alergiím, pro rodiny s dětmi i osoby trpícími respiračními chorobami.

 

Prohlédněte si H-PURIFIER ve videu

 

360° proudění vzduchu a třístupňová filtrace

Válcový tvar H-PURIFIER 700 umožňuje efektivnější proudění vzduchu v rozpětí 360° ve srovnání s plochými čističkami vzduchu, čistička je vhodná i do velkých pokojů, garantuje vyčištění 20 m2 místnosti za 9 minut. Třístupňovou filtraci H-Trifilter tvoří vnější vrstva, která funguje jako primární filtr pro zachycení prachu a zvířecích chlupů, H13 HEPA filtr tvoří druhou vrstvu a zachycuje nejjemnější částice až do velikosti 0,3μm jako jsou prachové částice PM 10 a PM 2,5, bakterie, plísně, pyly, roztoče. Aktivní uhlíkový filtr je třetí vrstvou a postará se o pachy a nebezpečné plyny, NO2, VOC, CH20.

Válcový tvar H-PURIFIER 700 umožňuje efektivnější proudění vzduchu v rozpětí 360. Zdroj: Hoover

Multisensorový monitoring kvality vzduchu a hladiny CO

Inteligentní senzory s laserovou technologií kontrolují kvalitu vzduchu v reálném čase, nepřetržitě monitorují teplotu a relativní vlhkost v domácnosti. Hlídají úroveň znečišťujících látek (PM 10 a PM 2,5), plynů (VOC), oxidu uhelnatého. Indikátor hladiny polétavého prachu (PM) detekuje množství částic PM 10 a PM 2,5 jednou za sekundu a sensor přítomnosti plynů (těkavých organických sloučenin), které mohou pocházet z čisticích prostředků, rozpouštědel, kosmetiky a nábytku, každých 20 sekund. Sensor hladiny CO vás upozorní při překročení limitu akustickým signálem a zároveň notifikací v mobilní aplikaci hOn.

Inteligentní senzory s laserovou technologií kontrolují kvalitu vzduchu v reálném čase Zdroj: Hoover

Zvlhčovač vzduchu a aroma difuzér

Zabudovaný zvlhčovač vzduchu v nejvyšší řadě H-PURIFIER 700 s nádržkou na vodu o velikosti 1,2 l zajistí správnou úroveň vlhkosti pro lepší dýchání. V nastaveních lze zvolit relativní vlhkost 40, 55 a 70 %. Další nastavení na míru lze provést v mobilní aplikaci hOn, která kromě ovládání na dálku sbírá data o čistotě vzduchu v domácnosti nebo například upozorní, kdy je potřeba vyčistit filtr nebo doplnit nádržku zvlhčovače. Součástí je také aroma difusér s esenciálními oleji pro provonění domova. Vybrat si můžete z několika vůní H-ESSENCE, lahvička esenciálního oleje je součástí balení. Snadno si můžete nastavit intenzitu vůně buď přímo na displeji nebo rovnou v aplikaci hOn. Praktický je Noční režim pro čistotu vzduchu i v průběhu spánku bez vyrušení. Rodiny s dětmi ocení dětský zámek.

Zabudovaný zvlhčovač vzduchu v nejvyšší řadě H-PURIFIER 700 s nádržkou na vodu o velikosti 1,2 l zajistí správnou úroveň vlhkosti pro lepší dýchání. Zdroj: Hoover

Desinfekce prostoru a vlastní nastavení pro alergiky

Speciální přírodní roztok probiotik H-BIOTICS pomáhá s desinfekcí povrchů a zbavuje tak váš domov veškerých bakterií. H-BIOTICS je po zapnutí funkce rozšířen do vzduchu a přispívá k desinfekci povrchů a objektů v místnosti a zabraňuje šíření nebezpečných mikroorganismů jako jsou mikrobi a bakterie. Alergici ocení možnost vytvoření vlastního profilu v aplikaci hOn. Nastaví si přesně ty alergeny, na které jsou citliví a čistička tak bude hlídat to, co potřebují, přizpůsobí tomu své fungování a systém notifikací a pomůže zajistit čistější a zdravější prostředí.

Speciální přírodní roztok probiotik H-BIOTICS pomáhá s desinfekcí povrchů a zbavuje tak váš domov veškerých bakterií. Zdroj: Hoover

Red Dot Award 2021 pro H-PURIFIER 700

Čističky vzduchu H-PURIFIER 700 získaly prestižní designové ocenění Red Dot Award 2021 a zařadily se mezi vítěze kategorie Produktový design 2021. Red Dot Award každoročně shromažďuje na 18 tisíc příspěvků od designérů, společností a organizací z více než 70 zemí světa, o jejich zařazení mezi vítěze rozhoduje mezinárodní odborná porota s přibližně 40 členy, která letos ocenila více než 6 500 produktů. Minimalistický ale vysoce funkční design našich čističek vzduchu uspěl v silné konkurenci, o jejich vzhled se totiž postaral v Itálii velmi známý designérský tým Momo Design (https://www.momodesign.com/), stejně jako například v případě tyčového vysavače H-FREE 500, který se oceněním Red Dot Award pyšní od loňského roku.

Čističky vzduchu H-PURIFIER ani vzhledem rozhodně neudělají ostudu o čemž svědčí prestižní ocenění Red Dot Award. Zdroj: Hoover

Fotogalerie:

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login