Kuchyně

VIDEO: Černá barva kuchyni sluší

Od   | 

Určitě jste si všimli, že je v kuchyni trendy černá barva. A my jsme jednu takovou navštívili, podívejte se, jak jí sluší.

Pro kuchyň byla vybraná dvířka, která jsou matně lakovaná speciálním UV lakem s ochranou proti otiskům prstů. Tmavý odstín oceli skvěle doplňuje dubový dekor dřeva. Celá kuchyň je bezúchytková s otvíráním na Tip-On nebo na elektrické otvíraní.
Na kuchyň navazuje knihovna, která je podsvícená osvětlením LED Emotion, kde je možné dálkovým ovládáním nastavit teplotu a intenzitu osvětlení, stejně tak jako u kuchyně. Pracovní desku Compakt tvoří vysokotlaký strukturální laminát složený z několik vrstev jádrového papíru, který je impregnovaný pryskyřicí. Deska je tak velice odolná proti otěru a vlhkosti. V kuchyni nechybí varná deska Air Force s integrovaným odsavačem par.
Oblíbenou částí kuchyně je variabilní závěsný systém, kde je možné zavěsit např. kořenky, háčky, police či truhlík s bylinkami, který díky ultrafialovému záření podporuje růst bylin každých 14 hodin, a poté se na 10 hodin vypne.
 
Pro více informací navštivte stránky Casamoderna.cz nebo napište na email: kuchyne@casamoderna.cz 
 
 

 
 

You must be logged in to post a comment Login