Osvětlení

O čem vrabci cvrlikají…

Od   | 

I když jsme ještě uprostřed horkého léta a „svíticí“ sezóna se nám zdá v nedohlednu, společnost EGLO již nyní připravila speciální katalog Early Bird, ve kterém najdete výběr toho nejlepšího, co můžete na podzim očekávat.

Závěsné svítidlo Bridport, katalogové číslo 49033

Katalog Early Bird představuje různé druhy svítidel, o kterých si zatím jen vrabci na střeše cvrlikají, že se v nadcházející sezóně stanou trendovým interiérovým kouskem. Tak co? Přidáte se k jejich „obdivovatelům“ a stanete se i jejich uživatelem ještě předtím, než budou oficiálně představeny veřejnosti? Nabízíme vám alespoň malou ukázku a ochutnávku z katalogu Early Bird.

Pastelový podzim

Jedním z trendů, které na podzim zazáří, jsou pastelové barvy. Jemné, něžné, romantické, ale zároveň originální. Hravě je zakomponujete do různě laděných interiérů, vyniknou svou neotřelostí totiž všude. Pastelově zbarvené lampy najdete například u svítidel PRIDDY-P. Visící, nástěnné, stolní – mějte je jednotlivě jako solitér, nebo si pořiďte domů v ucelené řadě. Která barva vás okouzlí víc? Pastelově světle zelená nebo pastelově meruňková?

Závěsné svítidlo Priddy-P v pastelové růžové barvě, katalogové číslo 49087

Přiznaný světelný zdroj

Už dávno jsou pryč časy, kdy se žárovky schovávaly do stínítek. Některé dnešní světelné zdroje vypadají úžasně, až je škoda je skrývat. Současným trendem je totiž ukázat a „přiznat“ vše,  co svítí. Takovými jsou například interiérová svítidla ADRI-P z kolekce Vintage. Stylové LED žárovky dělají jednoduché a minimalistické lampy unikátními. I je zasáhla pastelová nálada a oblékly se do pastelově šedé nebo pastelově světle zelené, které v kombinaci s bílou vypadají půvabně a luxusně. Na výběr jsou stolní, visící nebo nástěnná svítidla, díky kterým svůj domov přetvoříte na jedinečný prostor s dávkou elegance a vkusu.

kolekce svítidel Adri-P, katalogové číslo 49021, 49122 a 49124

Jako hříbky …

Nemusíte být vášnivým houbařem, aby vás zaujaly stolní a stojací textilní svítidla CARPARA. Originální a svébytný tvar těchto lamp, připomínajících hříbky, nadchne jistě každého. Pokud jste si je zamilovali i vy, zbývá už jen vyřešit, která barva bude ta pravá pro váš příbytek. Na výběr je jich několik – například pastelově meruňková, pastelově světle modrá, pastelově světle zelená, šedohnědá, bílá či hnědá.

Stojací lampa Carpara, katalogové číslo 97139

Tyto a všechny další novinky můžete aktuálně zakoupit na eshopu výrobce www.eglo.cz

 


You must be logged in to post a comment Login