Doplňky do bytu

Candy přináší vinotéky s Wi-Fi a Asistentem zásob

Od   | 

DiVino je nová řada volně stojících vinoték navržených tak, aby vyhovovaly i těm nejnáročnějším milovníkům vína. Vybírat můžete mezi vinotékami s kapacitou 21, 41 a 82 lahví vína, v závislosti na modelu mají elektronické nebo mechanické ovládání, bambusové nebo chromované police. Nejvyšší a zároveň kapacitně nejobjemnější model je vybaven Wi-Fi připojením s mobilní aplikací simply-Fi, která kromě praktických rad a tipů na provoz vinotéky nabízí Asistenta zásob. V aplikaci tak vždy vidíte, jaké lahve a jak dlouho ve své vinotéce máte.

Vinotéka DiVino je vybavena aplikací simply-Fi, díky které vidíte jaké lahve a jak dlouho je máte uloženy.

Wi-Fi připojení a Asistent zásob

Vinotéka DiVino s kapacitou 82 lahví (model CWC 200 EELW) je vybavena možností připojení Wi-Fi k mobilní aplikaci simply-Fi s funkcí Asistent zásob, díky níž můžete kontrolovat, jaká vína a jak dlouho máte ve vinotéce uložena. Stačí aplikaci simply-Fi napsat nebo říci pomocí hlasového příkazu, jaká vína do vinotéky ukládáte a jaká z ní vyjímáte, a aplikace vás potom kdykoliv informuje o aktuálním stavu. Zároveň umožňuje kdykoliv a odkudkoliv libovolně nastavit teplotu od 7 do 18°C nebo ovládat vnitřní světlo. V rámci rozšířeného obsahu najdete uživatelskou příručku nebo tipy a triky pro správné uchovávání vína.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Pomocí intuitivního elektronického uživatelského rozhraní můžete vinotéku zapínat a vypínat a také vybírat konkrétní programy pro víno s nastavenými teplotami pro bílé, červené a šumivé (šampaňské). Samozřejmě můžete nastavit také vlastní teplotu.

Vinotéky jsou nabízeny  s kapacitou na 21, 41 nebo 82 lahví vína

Dokonalá ochrana – vyvážená úroveň vlhkosti

Příliš suché prostředí by mohlo mít za následek smršťování korku, zatímco příliš velké vlhko může vést ke vzniku plísní. DiVino nabízí ideální rozsah vlhkosti mezi 50 – 80 %. Celoplošná skleněná dvířka chrání vnitřní prostor před ultrafialovým světlem z vnějšku, LED osvětlení uvnitř brání lahvím před zahříváním. Hlučnost vinoték je pouhých 39 dB(A), takže ji můžete mít třeba i v obýváku, aniž by vás rušila.

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login