Dětské pokoje

Blýskněte se doma se zářivě lesklou podlahou

Od   | 

Hodláte se doma pustit do rychlého úklidu, ale plán vám maří situace s dlouho schnoucí podlahou? Pokaždé tak v bytě jen vyluxujete, ale na vytírání už nemáte čas ani sílu? Těmto dnům je konec. S mopem Ultramat Turbo od značky Vileda můžete na nekonečné čekání na suchou podlahu zapomenout.

Vileda Ultramat TURBO je skvělým pomocníkem. K návleku se nemusíte shýbat a rotační nádoba ho skvěle vyždímá.

Set mopu a kyblíku je ideálním společníkem pro ty, kdo nechtějí strávit drhnutím podlahy celý den. Jedná se o plochý mop a kbelík se šlapacím pedálem, jenž vám jednoduše a efektivně díky rotačnímu systému vyždímá mop bez jakékoli námahy. Navíc díky unikátnímu tvaru ždímače zabraňuje vystříknutí vody.

Mycí návlek na mop se velice jednoduše připíná pomocí druků. Je vyroben ze dvou druhů vláken, které odstraňují nečistoty a perfektně čistí podlahu. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe uklidí i zaschlé nečistoty. Navíc obsažená mikrovlákna odstraní 99 % bakterií a virů* z vaší podlahy jen za pomocí vody! Díky obdélníkovému tvaru se snadno dostanete i do běžně těžko dostupných koutků.

Plochý mop Ultramat Turbo od Viledy zakoupíte od 999 Kč.

Mycí návlek je vyroben z recyklovatelných materiálů a dá se prát i v pračce. Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a díky teleskopické tyči s volitelnou délkou, můžete do úklidu zapojit i děti. Uvidíte, že je nakonec vytírání podlahy třeba začne i bavit. Díky 180° úhlu hlavice mopu se snadno dostanete i do takových míst, jako je prostor pod nábytkem či postelí. Pocítíte, že se vám doma bude díky čistotě hned příjemněji žít. A docílit toho už snad nemůže být snazší.

 

Více informací najdete na stránkách www.vileda.cz

 

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah
a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

 

 

Podívejte se na Ultramat Turbo v akci!

 

 


You must be logged in to post a comment Login