Koupelny

Baterie Kludi Zenta SL sází na jemný design, moderní minimalismus a vysoce kvalitní materiály

Od   | 

S bateriemi Zenta SL prezentuje specialista Kludi současné rozšíření úspěšné série Zenta, na úrovni národní i mezinárodní, která byla uvedena na trh v roce 2007 – a dnes je již považována za designovou klasiku. Nová kompletní řada baterií, která měla premiéru na veletrhu ISH 2019, ukazuje jasný postoj ve svěžím stylu. Její elegantní a minimalistický tvar je inspirován jemným štíhlým designem, který je plně v souladu se současným trendem v interiérech koupelen, to lze vidět z rostoucí nabídky tenkostěnné keramiky a malých umyvadel na trhu.

Konstantně geometrická, čistá forma baterií je použita u všech modelů Zenta SL, včetně různých řešení pro umyvadla, jakož i pro vany a sprchy. Její diskrétní elegantní purismus dokonale harmonizuje s nadčasovým městským designem. Komplexní série Zenta SL, která v současné době zahrnuje celkem 18 samostatných výrobků, umožňuje v moderních koupelnách s vysokými standardy realizovat širokou škálu designových možností v závislosti na přání a požadavcích zákazníků: od WC pro hosty v úzkých prostorách až po prostorné rodinné a vícegenerační koupelny.

Rafinovaná souhra forem

Zenta SL se vyznačuje jemně vyváženou, harmonickou souhrou mezi obdélníkovými a kruhovými tvary, přesnými hranami v kombinaci s měkkými křivkami. Například štíhlé, válcové tělo umyvadlové baterie plynule přechází do rovného povrchu extrémně plochého výtoku. Páka je přímo nad obdélníkovým výtokem a kopíruje jeho jemně zakřivený obrys, kde se setkává s kulatým tělesem baterie. Podomítková dvouotvorová nástěnná baterie se dodává s obdélníkovou krycí rozetou z leštěného kovu, jejíž elegantní povrch s vysokým leskem skutečně upoutá pohled na umyvadlo. V sprchách a na vaně-ach jsou jednopákové baterie tohoto designového prvku. Jejich neuvěřitelně štíhlé tělo končí velkou, dokonale hladkou přední deskou, jejíž jasná geometrie dává bateriím silný, individuální charakter. Nástěnná sprchová baterie nabízí mnohem větší manévrovací prostor díky své kartuši, která je v typickém stylu Kludi vložena pod pákou, čímž zajišťuje příjemné sprchování i v malých sprchových kabinách..

Rozmanitá nabídka

Zenta SL přesvědčí také svou širokou nabídkou a různorodostí, která nabízí vhodné řešení prakticky pro každý typ interiéru. Program zahrnuje mimo jiné:

  • Jednopákové umyvadlové baterie s výškou výtoku 75mm nebo 100mm
  • Vysokou jednopákovou umyvadlovou baterii s výškou výtoku 240 mm pro kombinaci s umyvadly ve tvaru mísy
  • Umyvadlovou baterii s bočním ovládáním a kubickým, o 360 ° otočným, litým L-výtokem s výškou 220 mm poskytující dostatečně volný prostor pro pohyb v umyvadle
  • 2-otvorovou podomítkovou nástěnnou jednopákovou umyvadlovou baterii s obdélníkovou rozetou
  • Jednopákovou sprchovou baterii
  • Jednopákovou vanovou a sprchovou baterii
  • Podomítkovou sprchovou nástěnnou baterii s kulatou rozetou
  • Podomítkovou vanovou a sprchovou nástěnnou baterii s kulatou rozetou

Pro trvalé využívání zdrojů

Díky inovativní technologii EcoPlus, vynikají baterie Kludi díky svému hospodárnému a zároveň vysoce efektivnímu využití vody. To platí i pro řadu Zenta SL – zejména pro umyvadlové baterie s výškou výtoku 75 mm, kde je kartuše nastavena tak, aby tekla pouze studená voda, pokud je páka ponechána v normální střední poloze. Teplá nebo horká voda bude téct pouze tehdy, když uživatel přesune páku doleva. To přispívá ke snížení spotřeby teplé vody a energie, což je prospěšné nejen z ekologického, ale také z ekonomického hlediska.

Kromě toho jsou u všech umyvadlových baterií použity vysoce kvalitní perlátory. Vnitřní plastová část s rychle čistícím mechanismem proti usazování vodního kamene se snadno ošetřuje a má dlouhou trvanlivost. Průtok vody je tak omezen na sedm litrů za minutu.

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login