Koupelny

AXOR vs. Philippe Starck: Vana a umyvadla pro individualisty

Od   | 

Umyvadla a vana AXOR Suite s jejich elegantním designem a speciálně vyrobenými prvky, navržená světoznámým designérem Philippem Starckem, přináší do interiéru koupelny harmonické a zároveň osobní rysy. Každý kus je vyroben z odolného a trvanlivého materiálu SolidSurface. Plynulé kontury, precizní zaoblení a měkce tvarovaná vnitřní mísa umyvadla dávají vzniknout čistému, modernímu vzhledu vyznačujícímu se univerzální atraktivitou. Současně speciálně vyrobené prvky, např. kovový rám stěn umyvadla a odkládací plocha u vany, umožňují vyjádřit uživatelům jejich individualitu.

Zdroj: Hansgrohe

Jedinečně univerzální

Ať čtvercová, pravoúhlá nebo kulatá, umyvadla AXOR Suite jsou nadčasové, univerzální a elegantní objekty, které se vyznačují precizním zaoblením a měkce a hladce tvarovanými vnitřními mísami. K dostání jsou v matné černé, chromové, leštěné či kartáčované povrchové úpravě AXOR FinishPlus; a nabízí tak další luxusní možnost, jak koupelně dodat osobní nádech. „Klíčová slova budoucnosti a ekologie jsou dlouhá životnost, přenesení a dědictví. Nové umyvadlo AXOR Suite kombinuje kov s high-tech materiálem SolidSurface a zaručuje tak dlouhou životnost a eleganci. Je koncipováno na věky věků,“ říká designér Philippe Starck.

Umyvadla AXOR Suite mají různé kulaté nebo pravoúhlé tvary, které se mohou instalovat na každý koupelnový nábytek a na každý povrch. Kulaté mísy jsou k dostání ve dvou velikostech, s průměrem 300 mm a 400 mm. Pravoúhlé mísy jsou k dostání ve třech velikostech: 285 x 285 mm, 400 x 400 mm a 600 x 400 mm.

Zdroj: Hansgrohe

Design na věky věků

Už jen díky samotné velikosti je vana ve většině koupelen hlavním protagonistou. U elegantního modelu AXOR Suite kladl Philippe Starck důraz nejen nadčasový, univerzální design, ale také na použití trvanlivých materiálů. SolidSurface, odolný, nečistoty odpuzující povrch z přírodních materiálu a čisté akrylátové pryskyřice, nároky Philippa Starca splňuje: „Navrženo na věky věků.“ SolidSurface, který je bez pórů a snadno se čistí, je ideální pro prostředí s vysokými hygienickými nároky. Rozměry vany 1900×830 mm, na koncích zaoblené a po stranách rovné, jsou naprosto velkorysé. Na luxusní odkládací ploše u vany najdou své místo oblíbené koupelnové potřeby, od knih pro kosmetické přípravky. S širokou paletou možných povrchových úprav se dá vana zvolit tak, aby odpovídala všem ostatním produktům AXOR v koupelně a byl zaručen jednotný designový jazyk.

Zdroj: Hansgrohe

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login