Obývací pokoje

Asymetrické radiátory jsou krásné i praktické

Od   | 

Existuje nespočet radiátorů, ale jen některé z nich jsou nejen krásné, ale také praktické. Příkladem jsou asymetrické radiátory švýcarského výrobce Zehnder, jejichž nedostižnou předností je možnost zavěšení ručníků v jakékoliv výšce, a to v množství, které zpravidla převyšuje počet uživatelů koupelny. Trubky jsou totiž zleva nebo zprava přístupné po celé výšce radiátoru, takže uživatel může velmi pohodlně pověsit osušku, kde chce.

Asymetrický radiátor Zehnder Roda Spa Asym. Je k dostání ve třech výškách a to: 805 mm, 1 183 mm nebo 1 676 mm. Nabízen je v bílé nebo v téměř 50 barevných odstínech.

Asymetrický radiátor Zehnder Roda Spa Asym. Je k dostání ve třech výškách a to: 805 mm, 1 183 mm nebo 1 676 mm. Nabízen je v bílé nebo v téměř 50 barevných odstínech.

Švýcarské výrobky obecně vynikají kvalitou a radiátory Zehnder nejsou výjimkou. Vyrobeny jsou z přesných ocelových trubek, dokonale svařených bez viditelných svárů. Lakování je prováděno pomocí dvousložkového laku, čímž výrobce zvýšil ochranu proti korozi a zároveň je vyšší i odolnost proti mechanickému poškození. Proces vysoce jakostního chromování zahrnuje galvanické nanášení několika kovových vrstev (Cu–Cu–Ni–Cr), čímž je docíleno dokonale hladkého povrchu a ochraně proti korozi. Nezbývá než vybrat z několika ucelených designových řad asymetrických radiátorů Zehnder, které je možné připojit jak do teplovodní soustavy, elektrické sítě, nebo používat kombinovaně.

Text: Lenka Zahradníková, Foto: Zehnder


You must be logged in to post a comment Login