Koupelny

ACANTO – koupelnová řada s flexibilním využitím

Od   | 

 Při navrhování koupelny je třeba vyhovět nejrozmanitějším stavebním situacím, typům půdorysů a zvykům a potřebám zákazníků. Každý z nás má specifickou představu o tom, jak by měla vypadat a fungovat jeho vysněná koupelna. Koupelnová řada Acanto vychází těmto potřebám vstříc svou mimořádnou flexibilitou.

 

Při vývoji koupelnové řady Acanto se Geberit opíral o výsledky vlastního průzkumu, který ukázal, co je pro zákazníky v koupelně opravdu důležité.

 

Bez ohledu na velikost a dispozici koupelny se jako nejdůležitější ukázal požadavek na dostatek úložného prostoru a hned po něm následovalo přání mít často používané věci vždy po ruce. Studie také ukázala, že předměty každodenní potřeby, jako jsou zubní pasty a kartáčky, by se měly nacházet v optimálním dosahu uživatele – tj. v poloměru předloktí dospělé osoby. Všechny ostatní věci, jako například ručníky, lze uložit do zóny, kam můžete z jednoho místa snadno dosáhnout nataženýma rukama. Nábytek koupelnové řady Acanto byl navržen na základě těchto výsledků. Koupelnová řada zahrnuje mnoho typů umyvadel a koupelnového nábytku, toalety Rimfree bez splachovacího kruhu a bidety. S touto sérií mohou návrháři vyjít vstříc prakticky všem požadavkům svých zákazníků a vytvořit pro ně koupelnu, která ideálně odpovídá jejich skutečným potřebám.

Štíhlé a praktické

Univerzální nábytek Acanto s chytrými funkcemi vytváří prostor pro individuální řešení interiéru koupelny. Zásuvkové organizéry, přihrádky a police vytvářejí přehledné prostředí a zajišťují optimální využití úložného prostoru. Magnetické desky Acanto umožňují umístit úložné boxy s kosmetickými prostředky přesně tam, kde je chce majitel mít. Tyto boxy lze na desce libovolně přesouvat. Skutečně inovativní jsou zrcadlové skříňky. Na vnitřní straně obou křídlových dvířek jsou umístěny poličky, takže se všechny předměty nachází v bezprostředním dosahu uživatele. Skříňka je navíc vybavena zvětšovacím zrcadlem.

Věci, které používáme každodenně, by měly být pohodlně po ruce. Tento požadavek dokonale splňuje vysoká skříňka se dvěma úložnými prostory.

 

Všechno zde má své místo. Umyvadlové skříňky poskytují spoustu úložného prostoru.

 

Všestranné a atraktivní

Charakteristickým prvkem umyvadel Acanto jsou štíhlé tvary s jasně definovanými poloměry a úzkými hranami. Patří mezi ně kompaktní umyvadla pro malé koupelny a standardní umyvadla s různou stavební hloubkou, jak s odkládací plochou, tak bez ní. Ti, kteří dávají přednost ještě odlehčenějším křivkám, jistě najdou zalíbení v zápustných umyvadlech s designem SlimRim. Esteticky velmi atraktivní je varianta umyvadla s odkládací plochou na pravé straně, na kterou lze umístit koupelnové doplňky. Tato plocha je nedílnou součástí keramického těla umyvadla a je o něco hlubší než jeho okraj. Koupelnová řada Acanto zahrnuje také velký výběr toalet a bidetů v závěsné i stojící verzi. Všechny modely mají uzavřený, kompaktní tvar a skrytá upevnění. To jim propůjčuje elegantní vzhled a usnadňuje jejich čištění. Všechny toalety Acanto jsou standardně navrženy bez splachovacího kruhu. Neexistují zde tedy žádná skrytá místa, kde by se mohly usazovat nečistoty a vodní kámen. Kromě toho tento tvar mísy vyniká skvělým splachovacím výkonem.

 

Široký výběr umyvadlových a vysokých skříněk, zrcadlových skříněk a polic vytvoří v každé koupelně dostatek úložných prostor. Jednotlivé kusy koupelnového nábytku je možné libovolně kombinovat.

Lesklá glazura, která se dobře čistí

Všechny keramické zařizovací předměty v této sérii jsou volitelně k dostání se speciální glazurou KeraTect, která je zárukou bezvadné hygieny a zářivého vzhledu. Glazura je ve výrobě vystavena vysokým teplotám, pod jejichž vlivem pevně přilne ke keramice a vytvoří neporézní a extrémně hladký povrch, na kterém nemohou ulpívat nečistoty a bakterie a který proto není potřeba tak často čistit. Příjemným důsledkem je pak snížení množství použité domácí chemie.

Společnost Geberit

Lídr evropského trhu se sanitárními výrobky Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky. Udržitelnost je součástí naší identity po celá desetiletí. Tento přístup prospívá nejen životnímu prostředí, ale celé společnosti včetně našich zákazníků a partnerů, zaměstnanců a také akcionářů. Například ve formě výrobků šetřících vodu, nových logistických řešení nebo energeticky účinných výrobních závodů a školení odpovědnosti. Navštivte webovou stránku koncernu Geberit a zjistěte, jaký dopad má udržitelné myšlení a jednání na všechny aspekty našeho každodenního života.

 

www.geberit.cz

 

 


You must be logged in to post a comment Login