Tipy

8 skandálů prince Harryho: Toto se s nejslavnějším královským rebelem potáhne navěky!

Od   | 

Být členem královské rodiny má bezpochyby své klady, avšak jako všechno v životě i zápory. Jedním z těch největších je značně omezená svoboda projevu, chování, života jako takového. Šlechtic se zkrátka na veřejnosti nemůže chovat jako “obyčejný” smrtelník. Ne všechny skandály prince Harryho (35) ale byly jen nafouknuté bublinou, jak to tak často u veřejně známých osobností ze sféry zábavné i politické bývá. Uměl šlápnout velmi vedle.

 

Léčebna kvůli marihuaně a alkoholu – V šestnácti Harryho jeho otec princ Charles poslal na kliniku kvůli kouření marihuany a pití alkoholu. Šlo o jednodenní návštěvu centra, během níž se Harry setkal s lidmi závislými na kokainu a heroinu a která prý mladého prince značně vyděsila.

 

Bitva s fotografy – Když v roce 2004 Harry opouštěl jeden z londýnských klubů, dostal se do potyčky s fotografy. Princ a jeden z paparazzi skončili se zraněnou tváří. První zmiňovaný do něj dostal ránu foťákem, druhému přístroj rozsekl ret.

 

Kostýmní skandál – Jde o asi největší princů skandál a nutno uznat, že nad jeho chováním zůstává dodnes rozum stát. V roce 2005 se Harry objevil na akci v nacistickém kostýmu a po fotkách skočily nejen britská média. Nutně to vedlo k pokornému omluvě. “Je mi velmi líto, pokud jsem někoho urazil nebo zesměšnil. Byla to nešťastná volba kostýmu, omlouvám se,” sypal si popel na hlavu.

 

Rasistická přezdívka kolegy – Na videu z roku 2006, které vzniklo na vojenské akademii, označil Harry svého kolegy slovem “Paki” (osoba s pákistánskými kořeny, hanlivé označení pro přistěhovalce) a byl obviněn z rasismu. I v tomto případě bylo oficiálně omluvu nevyhnutelné: “Princ Harry si plně uvědomuje, jak útočný může tento termín být, a velmi se omlouvá za urážku, kterou toto slovo může způsobit. Princ tento termín použil bez jakéhokoli zlého úmyslu a jako přezdívku člena své jednotky. V žádném případě nešlo o urážku,” vysvětloval jménem Harryho palác.

Pokračování článku na další straně..


You must be logged in to post a comment Login