Obývací pokoje

4 tipy na elegantní obrazy, které vás budou bavit

Od   | 

Víte, podle čeho se pozná útulný a zabydlený interiér? Ano, jednoznačně podle doplňků, které se v něm nachází. Být jich může být spousta, někdy se vyplatí šetřit. Tak jako tak byste ale ve vašich pokojích měli mít nějaké zajímavé obrazy. Právě ony jsou jakýmsi výrazem vašeho vkusu a citu. My se v následujících řádcích podíváme hned na 4 zajímavé motivy, jež by ani u vás doma nemusely chybět.

Panorama New Yorku

Tíhnete nějakým způsobem ke Spojeným státům americkým? Příliš je nemusíte, nicméně líbí se vám některá slavná místa a dominanty? Ať už jste na tom jakkoli, panorama New Yorku je skvostné. Nejen, že se podíváte na moře, ale uvidíte také některé slavné dominanty města, jež nikdy nespí. Na mysli máme především Slavnou sochu Svobody a mrakodrapy.

Zdroj: Shutterstock

Čajové zátiší na betonovém pozadí

Když si někdo představí čaj, tak zpravidla myslí na pohodu a odpočinek, které jsou s jeho pitím spjaté. Chvilka u čaje je jakýmsi rituálem, bez něhož se spousta lidí nedokáže obejít. Kombinace čajového setu, stylové krabice a bílé látky v níž jsou konvička šálky uložené, vypadá moc hezky a hodí se nejenom do kuchyně. Když se navíc k onomu pozadí přidá ještě betonový podklad, není co řešit.

Třešňové květy jako symboly jara

Jsou lidé, kteří milují obrazy znázorňující přírodu v různých časových obdobích. Aby ne! Vždyť třeba takové rozkvetlé třešně vypadají skutečně náramně. Tradiční kombinace bílé barvy a růžového odstínu rozzáří jakoukoli místnost. Hodí se skvěle třeba také do kanceláří. Možností využití má takovýto obraz skutečně hodně.

Zdroj: Shutterstock

Nostalgické a vkusné pampelišky

Kdo by se rád nepokochal pohledem na semínka pampelišek, která lítají vzduchem? Padáčky, jak je mnohdy označují děti, vypadají kouzelně. Především v hodně zvětšeném provedení se můžete soustředit na každý detail samotné odkvetlé pampelišky. Můžete se vsadit, že vás v pozitivním slova smyslu hodně překvapí.

Zdroj: Shutterstock

 


You must be logged in to post a comment Login