Inspirace

3D fototapety se hodí do každé místnosti

Od   | 

Přemýšleli jste o celkové změně interiéru, ale nechcete výrazně zasahovat? Co třeba zkusit 3D fototapety?

Není nutné být interiérovým architektem, abyste zjistili, že celkovou kompozici bydlení dokážou velmi efektivně změnit 3D fototapety. Ano, právě trojrozměrné provedení činí z těchto obrazců něco nepřekonatelného. Lámat hlavu nad neotřelými tvary si budete nejenom vy samotní, ale i mnohé návštěvy, které k vám zamíří. Jestliže aktuálně nevíte, jaké fototapety by se hodily právě do vašich místností, jste na správné adrese. My se totiž podíváme jak na motivy, tak právě na konkrétní pokoje, v nichž by mohly dané fototapety vykouzlit tu správnou atmosféru.

myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/3d/

Podpořte chutě třetím rozměrem

Kuchyně představuje místnost, kde se připravují veškeré dobroty. Pokud se v ní necítíte příjemně, s největší pravděpodobností se vše nakonec projeví i na vzhledu a chuti konkrétního pokrmu. Šedí protkané zdi nikomu na fantazii nepřidají. Jestliže ale budou ověnčené nějakými zajímavými 3D obrazy stuh, geometrických obrazců anebo čehokoli jiného, s největší pravděpodobností se setkáte s vysokou mírou invence, jež vám při přípravě pokrmů pomůže. Optimální bude, když dojde k vhodnému smíchání tvarů, chutí i vůní. Hodně často se do kuchyně volí poněkud živější barvy spojené třeba s ovocem nebo zeleninou. Takovéto fototapety zobrazující potraviny umí vnuknout nápad. Jako příklad si můžeme vzít třeba zajímavou strukturu pomeranče, jež bude ve 3D provedení působit velmi poutavě a na mysli vám může vytanout neskutečná porce zajímavých nápadů.  

Spousta motivů do obývacího pokoje

Obývací pokoj je srdcem celého interiéru, a proto by k němu měl člověk takto přistupovat. Zapomeňte na fádní obrazy, které z něj vytváří pouze usedlé nezajímavé místo! 3D fototapety rychle změní realitu v něco, nad čím lidé velmi rádi přemýšlejí a snaží se najít třeba v geometrických obrazcích nějaký skrytý symbol. Právě geometrické tvary jsou typické pro mnohá 3D provedení fototapet. Jednat se může například o klasické trojúhelníky. Jestliže jich naskládáme na jednu jedinou stěnu doslova tisíce, mohou nám z ní vystupovat netradiční a velmi poutavé obrazce. Stejně tak moc hezky působí i minimalistické pojetí fototapety. Ta se nainstaluje na celou jednu stěnu, před níž bude sedací souprava. Pokud ji budou tvořit různé geometrické obrazce, některé doslova vystoupí ze stěny dopředu. Tímto efektem již dokážete v každém případě zaujmout kohokoli. Stejně tak je moc hezká bílá stuha na tmavém pozadí. Díky tomu, že se vlní do mnoha různých podob, dokáže také vystoupnout z podkladu a její vzhled se stane doslova jedinečným. Co se barevného spektra týče, je na každém z nás, jestli si dovolíme poněkud sytější pastelové barvy, anebo naopak jemnost pouze několika málo odstínů.

3D fototapeta na chodbě

Rádi experimentujete? Pak se nebraňte instalaci 3D fototapety na chodbu či do vstupní haly. Mnohdy postačí i poměrně malá stěna, abyste dokázali tento prostor oživit natolik, že bude vypadat moc hezky. Optimální je volit klasické bílé stěny doplněné právě 3D fototapetou složenou z pestrobarevných trojúhelníků. Právě tato stěna na sebe upozorní a přitáhne pozornost. Být zbytečně fádní již u vstupu do objektu rozhodně není zapotřebí.

Trojrozměrné motivy v dětském pokoji

Dětská duše je naprosto individuální a právě nejmenší mají fantazii, kterou jim my dospělí často můžeme závidět. Právě proto lze do dětského pokoje umístit 3D fototapetu znázorňující například vesmír. Ten je zcela bezbřehý a geometrické tvary posázené v různých liniích mohou evokovat v podstatě všechno, co s vesmírem jako takovým souvisí. S barvami to není nezbytné nijak výrazně přehánět. Přece jenom dětský pokoj nemusí nezbytně připomínat cirkus, i když jej děti mají rády. Při výběru 3D fototapety můžete se svými ratolestmi spolupracovat.   


You must be logged in to post a comment Login