Kuchyně

100 °C přímo z kohoutku, 100% bezpečnost a snadné ovládání: Vařící voda bez čekání díky systému GROHE Red

Od   | 

Okamžitý přísun horké vody na kávu, čaj nebo na vaření těstovin – stačí stisknout tlačítko na baterii, s níž je zdlouhavé vaření vody minulostí. Kuchyňský systém GROHE Red dokáže rychle dodávat filtrovanou vodu o teplotě až 100° C a s čekáním je definitivně konec. Kromě snadného ovládání je zařízení také maximálně bezpečné. Protože nám velmi záleží také na bezpečnosti našich nejmenších, má systém dětský zámek GROHE ChildLock, který jsme nechali testovat a certifikovat sdružením TÜV. Tím, že systém GROHE Red zároveň šetří vodu, energii a náklady, stává se zárukou 100procentně pohodlného bydlení.

Chcete ihned horký čaj?

Spojení designu a maximální funkčnosti

Nadčasový design zařízení skvěle doplní jedinečný styl každé kuchyně a je až škoda, že technologické srdce systému zůstává většinou skryté v kuchyňské lince. Ve verzi mono doplňuje baterie s vařící vodou GROHE Red stávající kuchyňskou baterii, provedení GROHE Red duo pak přivádí horkou i chlazenou vodu a původní dřezovou baterii zcela nahrazuje. U verze duo jsou oddělené přívody běžné a vroucí vody. Součástí systému je i bojler s integrovaným filtrem; dodává se v objemu tří nebo pěti a půl litru a dá se instalovat pod libovolný běžný kuchyňský dřez. Náhradní filtr lze zakoupit v internetovém obchodě GROHE a doma ho snadno vyměnit.

Na rozdíl od vaření vody v konvici či na sporáku ohřívá GROHE Red pouze přesně požadované množství vody. Poradí si však i s většími objemy např. k uvaření špaget; díky funkci „plnění hrnce“ lze najednou odebrat až tři litry vroucí vody. Pohodlí je zajištěno: jakmile aktivujete funkci plnění hrnce, není již třeba držet tlačítko – GROHE Red se po 60 sekundách automaticky vypne.

K dispozici jsou dvě velikosti bojleru

Zelená pro GROHE Red díky pečeti zkušebny TÜV

Bezpečnost především! Šálek na čaj nebo dětskou láhev lze plnit přímo z dřezové baterie, bez obav z opaření: vestavěný regulátor rozprašovače zajistí stálý proud vroucí vody bez nebezpečí rozstřiku. Povolíte-li stisk tlačítka, voda se okamžitě zastaví. Díky technologii GROHE CoolTouch má baterie navíc dokonalou izolaci a každý se jí může bez váhání kdykoli dotknout – dospělý, který je myšlenkami jinde, i dítě hrající si s vodou. Na bezpečnost dětí kladou inženýři značky GROHE při vývoji technologie CoolTouch zvláštní důraz v podobě dětského zámku proti opaření GROHE ChildLock. Pro dodávku vody ohřáté na 100 °C je třeba na jednu sekundu stisknout tlačítko dětské pojistky; při sejmutí prstu z tlačítka se pak průtok vody díky blokační funkci ihned zastaví. Bezpečnost dětské pojistky byla ověřena sdružením TÜV a pojistka též splňuje všechny potřebné bezpečnostní předpisy a normy.

Hospodyňky ocení ihned horkou vodu, ve které mohou uvařit těstoviny. Večer bude na stole takřka ihned.

Silná dvojka v kuchyni: GROHE Red v kombinaci s GROHE Blue Home

Ať už potřebujete vodu vroucí, nebo chlazenou a perlivou, dvojice baterií Red a Blue Home značky GROHE splní všechna vaše přání přímo u dřezu. Horkou vodu připraví GROHE Red, GROHE Blue Home se pak postará o čistou, filtrovanou pitnou vodu chlazenou na optimální pitnou teplotu v perlivé, mírně perlivé a neperlivé podobě. Kuchyňské systémy GROHE Blue Home a Red se navzájem skvěle doplňují a společně tvoří příhodné a udržitelné řešení každodenní dodávky vody do vaší kuchyně.

podívejte se na Grohe Red a Grohe Blue v reálu

 

VÍCE NA GROHE.CZ

 

 


You must be logged in to post a comment Login