Architektura a design

10 let jistoty s instalačními tělesy RAVAK pro podomítkové baterie

Od   | 

Voda je základním elementem každé koupelny. Na tom, jak se podaří ji „zkrotit“, závisí velká část spokojenosti z hotového díla. První na cestě vodního proudu z hloubi zdí a trubek jsou vodovodní baterie, zejména ty podomítkové, jejichž tělo je zabudováno ve stěně či v podlaze.

Praktickým pomocníkem pro montáž podomítkových baterií je instalační modul R-box. Chrání baterii při zapouštění do zdi, podstatně zjednodušuje manipulaci a minimalizuje riziko špatně odvedené práce. V případě poruchy R-box usnadňuje přístup k částem baterie pevně zabudovaným do zdi.

RAVAK se rozhodl nově prodloužit garantovanou záruku pro instalační tělesa R-box na 10 let!

Zdroj: Ravak

 

Veškeré součásti koupelny zabudované do zdi představují riziko nepříjemností v případě nutných oprav. RAVAK se proto rozhodl nově prodloužit garantovanou záruku pro instalační tělesa R-box na 10 let! Zákazníci se tak mohou spolehnout, že i těžko přístupné součásti koupelny vydrží a v případě nutnosti o ně bude odborně postaráno.

RAVAK nabízí tělesa R-box ke všem typům svých podomítkových baterií, a to v cenovém rozmezí 1910 Kč – 2 590 Kč. Zdroj: Ravak

Nadstandardně prodloužená záruka je pro součásti zabudované do zdi klíčová. „Podomítkové baterie s instalačním tělesem jsou finančně náročnější, ale zjednodušují a urychlují práci, ta je i čistší a odpovídá tomu i kvalitnější výsledek díla.  Podomítková baterie je ve zdi chráněna plastovým boxem a zároveň s ní lze lépe manipulovat, snadněji změřit rovinnost i přizpůsobovat hloubku zapuštění do zdi. Vrchní část baterie se montuje až po obložení koupelny, což odstraňuje riziko poškrábání pohledové části baterie montáží.“ vysvětluje manager sortimentu baterií Jan Vágner.  

RAVAK nabízí tělesa R-box ke všem typům svých podomítkových baterií, a to v cenovém rozmezí 1910 Kč – 2 590 Kč.

 

Více na: RAVAK

 


You must be logged in to post a comment Login