Návštěvy bytů

Zpěvačka Adele koupila dům za víc jak miliardu korun od Stallona a nechala ho celý přestavět. Jak luxusní rezidence vypadá?

Od   | 

Zpěvačka Adele, celým jménem Adele Laurie Blue Adkins, nejen krásně zpívá, ale má vkus i na nemovitosti. Jeden z pohádkových domů, který vlastní, se nachází v Beverly Hills. Koupila ho v roce 2022 za částku přesahující miliardu korun od herce Sylvestera Stallona. Nechala ho kompletně přestavět a vzniklo sídlo hodné ženy se zlatem v hrdle.

Nádherná rezidence je ideální pro rodinné bydlení. Zdroj: Profimedia

Slavné Beverly Hills je domovem velkého množství slavných tváří, a i když zde trvale nežijí, vlastní tu minimálně nějakou tu nemovitost. V sousedství Adele byste tak mohli potkat třeba Penélope Cruz, Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. V lukrativní destinaci jde již o čtvrtou nemovitost, kterou si zpěvačka koupila. Samotný dům s rozlohou přes 1726 metrů čtverečních byl postaven v roce 1994 a stojí za ním architekt Richard Landry. Adele a její partner ho nechali kompletně přestavět. Údajně má rekonstrukce stát miliony, protože šlo například i o přidání garáže pro pět aut nebo zabezpečení střechy před požáry.

 

Oblíbení dekorativní stěrky: Které to jsou a kam pro ně?

 

Z místností v přízemí se dá vyjít francouzskými dveřmi na dvorek s jamkovým hřištěm, k venkovnímu posezení a bazénu s nádherným výhledem. Poměrně rychle rozpoznáte, komu dům předtím patřil, protože u kraje bazénu stojí socha Rockyho, nejslavnější postavy, kterou Silvestr Stallone ztvárnil. I hosté si v tomto komplexu přijdou na své. Mají zde k dispozici dvoupatrový dům se dvěma ložnicemi a plně vybavenou kuchyní. Rozlehlé trávníky, terasy a dokonalé výhledy na město a kaňon pod ním jen dotváří celou úchvatnou atmosféru.

Obrovský bazén hlídá sám slavný Rocky Balboa. Zdroj: Profimedia

Nádherná vila působí opravu velkolepě, moderně a přitom příjemně. Najdete v ní 8 ložnic a 12 koupelen. Nechybí ani knihovna, kanceláře, formální jídelna, masivní kuchyň dělaná na míru, tělocvična nebo domácí kino. Pro večírky jako stvořený je stylový bar s doutníkovou místností. Dominantou obývacího pokoje je plátno zobrazující světoznámou ulici Rodeo Drive v Beverly Hills. Když vyjdete do patra, nadchne vás apartmá se saunou, parními lázněmi, dvěma vanami a velkou terasou. Celým domem vás provází zdobené sloupy, vysoké stropy a zdobená svítidla v celém objektu působí velmi elegantně. K dispozici je také klimatizovaná garáž hned pro několik aut a umělecký ateliér.

Vybavení domu odpovídá vkusu slavné zpěvačky. Dříve byl ale plný vzpomínkových předmětů z filmů Silvestra Stallona. Zdroj: Profimedia

Veškerý nábytek je zhotoven z kvalitních materiálů od renomovaných firem. Otevřená kuchyně s velkým středovým ostrůvkem sousedí se snídaňovou místností a rodinným pokojem s francouzskými dveřmi, jimiž si dá pohodlně projít ven. V obývacích pokojích nesmí chybět krb a mnoho uměleckých děl rozvěšených na zdech. To, že je Adele milovnicí umění, je vidět takřka v každé místnosti. Zdobené stropy, krb v místnosti s promítacím plátnem, který skutečně připomíná historickou dobu, vhodně zvolená osvětlení, barvy a doplňky dokazují, že byl dům vybavován s citem a odborníky. Dříve v něm hodně převažovaly vzpomínky na slavné role Sylvestra Stallona, ale Adele chtěla vytvořit svůj domov trochu jinak, tudíž většina těchto upomínkových předmětů zmizela. Pouze socha u bazénu si své čestné místo uhájila, i když herec si ji vzít chtěl. 

 

Kam pro svítidla do pokoje, bytu nebo celého domu?

 

Hlavní ložnice s vlastní koupelnou nabízí dvojitou vanu, saunu, páru a kancelář s terasou. Adele původně nechtěla dům příliš měnit, ale tým odborníků ji přesvědčil, že může dát tomuto místu mnohem víc, a tak souhlasila s přestavbou i myšlenkou udělat z velkolepého bydlení gigantický domov. Vypadá to neuvěřitelně, ale zpěvačka si myslí, že to za to stojí. Chce, aby právě toto místo, které postavil „Rocky“, jak prohlásil jeho představitel, v podstatě od základů, bylo jejím domovem, kde bude pohodlně žít se svou rodinou. 

Zdroje informací: Profimedia, hellomagazine.com, vogue.com

To nejkrásnější v tomto domě jsou dozajista nezapomenutelné výhledy. Zdroj: Profimedia

 

Fotogalerie:

 

Mechy jsou úžasná dekorace. Kam pro ně?

 

 


You must be logged in to post a comment Login