Koupelny

Inteligentní toaleta TECElux

Od   | 

Věděli jste o tom, že sklo bylo vynalezeno již několik tisíciletí před naším letopočtem? Ano, je tomu tak. Ale až v současnosti posouváme možnosti využití skla dále – jeho nadčasovost je doslova unikátní. Sklo bylo a bude něčím, co naše smysly vnímají jako symbol luxusu a krásy.

Součástí je sada pro vhazování wc tablet.

Součástí je sada pro vhazování wc tablet.

Zamilovali jste si skleněné výrobky a rádi byste je měli všude, kam se podíváte? TECE využívá sklo napříč svým

Veškeré technologie jsou ukryté za odklápěcí deskou, která může být z černého nebo bílého skla.

Veškeré technologie jsou ukryté za odklápěcí deskou, která může být z černého nebo bílého skla.

produktovým portfoliem a nyní vám nabízí revoluční toaletu TECElux, která důmyslně ukrývá veškeré technologie za elegantní skleněnou deskou z bezpečnostního skla. V tuto chvíli vám může TECE nabídnout skleněnou desku v bílé a černé barvě. TECElux bude originálním a dominantním prvkem ve vaší koupelně, vnese do koupelny nádech elegance  a podtrhne vytříbený vkus. Díky tomuto nevšednímu vzhledu toalety se stane vaše koupelna jedinečnou.

WC terminál nabízí mnoho technických výhod.

TECElux je první montážní prvek instalovaný ve zdi, a přesto po jeho instalaci a finálním obložení stále umožňuje výškové nastavení toalety, a to bez jakéhokoli bourání. Dále vám nabízí možnost odtahu pachu přes instalovaný uhlíkový filtr přímo z keramiky toalety, elektronické ovládání splachování a elegantní podsvícení. Další výhodou toalety TECElux je možnost „upgrade“, díky němuž si každý zákazník může vybrat funkce dle své potřeby či finančních možností. Toaleta budoucnosti TECElux obsahuje také sadu pro vhazování WC tablet, která je velkým hitem dnešní doby.

Inteligentní toaleta TECElux získala řadu ocenění od odborné veřejnosti, z nichž nejprestižnější je bezesporu udělení ceny „Red Dot Design Award“ v roce 2011.

Toaleta budoucnosti TECElux 400 uspěla na výbornou v testování WELL a získala plný počet 6 hvězd a zařazení do kategorie A. Samozřejmostí pro nádržky TECE jsou 4 hvězdy za úsporné splachovací technologie, ale TECElux 400 nabízí více. Díky bezdotykovému ovládacímu sklu obdržela další 2 hvězdy za oblast hygieny při použití ve veřejných prostorech. Neváhejte již ani minutu a vyzkoušejte online konfigurátor, kde si TECElux okamžitě oblíbíte i Vy!

Jak to všechno funguje uvidíte v instruktážním videu

Více informací o produktech na stránkách TECE tece_logo

 

Toaletu TECElux můžete výškově nastavit aniž byste museli bourat.

 


You must be logged in to post a comment Login