Obývací pokoje

Vysavač, který hlídá i spálené kalorie při vysávání

Od   | 

Kdo by nechtěl po svátcích zhubnout? Skvělým pomocníkem je tyčový vysavač H-FREE 500 od značky Hoover, který jednoduše složíte na výšku pouhých 69 cm, díky čemuž ho i snadno uložíte do nevelkého prostoru. Baterie vysavače vydrží v provozu až 40 minut na jedno nabití, a to při stejném výkonu vysávání jako u kabelového vysavače. A nejen to! Díky mobilní aplikaci Hoover Wizard můžete sledovat i kolik metrů čtverečních jste vysáli a kolik jste při tom  spálili kalorií. A mnoho dalšího…

Tyčový vysavač H-FREE 500 složíte do výšky pouhých 69 cm

Nový H-FREE 500 má tenké tělo a váhu pouhých 1,5 kg v ruční verzi, která odpovídá váze 1,5litrové láhve vody. Úklid domácnosti je tak velmi snadný, manévrování s vysavačem jde bez zbytečné námahy a jednou rukou se dostanete do každého rohu i u stropu. Perfektně vysajete těžko dostupná místa pod nábytkem nebo pohovkou i s mezerou na výšku pouhých 8,5 cm. 

Stejně výkonný jako kabelový vysavač

S tyčovým vysavačem dosáhnete stejného výsledku vysávání jako s kabelovým vysavačem, ale s výhodou volného pohybu bez kabelu. Kompaktní bezkartáčový motor H-Lab poskytuje stálý sací výkon bez ztrát při vysávání jemného prachu, větších nečistot, vlasů nebo zvířecích chlupů. Kombinace výkonu motoru, proudění vzduchu a inovativní hubice zaručuje perfektní výsledek na všech typech povrchů a v bezkabelovém provedení.

Vysavač je dostatečně výkonný. Spolehlivě jím rychle uklidíte i velké prostory

Výdrž baterie až 40 minut

Výkonná lithiová baterie 22 V vydrží až 40 minut na jedno nabití v automatickém režimu při vysávání nad zemí bez motorizovaného příslušenství, respektive 30 minut ve standardním režimu s hlavní motorizovanou hubicí při vysávání všech typů podlah. Stav nabití baterie můžete sledovat na LED ukazatelích nebo v mobilní aplikaci Hoover Wizard. Baterie je vyjímatelná a lze ji nabíjet kdekoliv.

Nekonečné možnosti vysávání

Vysavač H-Free 500 je vybaven příslušenstvím, které usnadňuje úklid všech možných prostorů a povrchů. Nástavce jsou umístěny prakticky na těle vysavače, takže je máte vždy přímo po ruce a zároveň díky své ergonomii nepřekáží. Měkký kartáč je určený pro šetrné vysávání tvrdých choulostivých podlah včetně parket, motorizovaná hubice s tvrdým kartáčem pro koberce a tvrdé podlahy jako linoleum nebo dlažba. Pro vysávání nad zemí je určena ruční verze 2v1 s velkým prachovým a nábytkovým kartáčem, integrovaná štěrbinová hubice a Mini Turbo hubice na zvířecí srst. Dlouhé úzké prostory vysajete štěrbinovou hubicí integrovanou na trubce. Vysavač můžete využít například i na vysávání auta.

Snadno se jím dostanete i pod nízký nábytek a do úzkých štěrbin

Wi-Fi funkce pro perfektní údržbu i zábavu

Vysavač H-FREE 500 je vybavený Wi-Fi s propojením na mobilní aplikaci Hoover Wizard. V ní můžete sledovat výkon vysavače, aktivovat a ovládat řadu uživatelských funkcí, včetně kontroly stavu nabití baterie, prohlížení statistik o použití vysavače jako například kolik metrů čtverečních jste vysáli a s jakým příslušenstvím nebo měření spálených kalorií během vysávání. Praktické jsou také doporučení k údržbě a čištění vysavače nebo tipy na používání příslušenství. 

Součástí je i ruční vysavač

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login