Kuchyně

VIDEO: Čaj a perlivá voda přímo z kohoutku

Od   | 

Je vám horko a chtěli byste ihned chlazenou perlivou nebo jemně perlivou vodu? Nebo je vám naopak zima a rádi byste se zahřáli čajem? Pak se vám budou hodit kuchyňské systémy Grohe Red nebo Grohe Blue.

Všestrannost formou i funkcí

Systém GROHE Blue Home představuje malou revoluci ve vnímání kuchyně. Ušetřete čas a nezdržujte se nakupováním balené vody a vyhazováním jednorázových plastových lahví. Spojením elegantního designu se baterie GROHE Blue Home staly nepostradatelným srdcem každé kuchyně. Štíhlá dřezová baterie se může pyšnit intuitivním ovládáním a je dostupná ve dvou povrchových úpravách – chromované a SuperSteel. Tři varianty výpusti se zaručeně stanou přirozenou součástí každé kuchyně. Úplnou novinkou v povrchových úpravách baterií systémů GROHE Blue je výjimečná barevná škála provedení z kolekce GROHE Colors. Prostřednictvím barev, jako je Hard Graphite nebo Warm Sunset v zářivém lesklém či moderním kartáčovaném provedení, zvýrazníte jedinečnost a nadčasový vzhled vaší kuchyně. GROHE Blue Home je soulad všestranných, profesionálních funkcí s každodenním životem. Varianta Duo přetváří běžnou kohoutkovou vodu na filtrovanou a jemně vychlazenou s možností výběru jemně sycené a perlivé vody. Dokonalou flexibilitu při vaření nebo mytí zajišťuje vytahovací výpusť. Kromě varianty Duo se v portfoliu nachází také model Mono, což je jednoduchá a intuitivní vodovodní baterie, která je určena jako doplněk k dřezové baterii a slouží výhradně k dávkování filtrované pitné vody.

Snadná instalace a úspora prostoru

Startovací sada systémů GROHE Blue Home obsahuje vodovodní baterii a chladič vybavený výkonným filtrem a CO2 karbonizační lahví. Celý systém je mimořádně kompaktní a určený i do té nejmenší kuchyňské linky, stačí když linka má šířku minimálně 40 centimetrů. Filtr zajistí optimální kvalitu vody a CO2 karbonizační láhev zase osvěžující požitek z perlivé vody. Obě tyto části se dají velmi snadno vyměnit.

100 °C přímo z kohoutku, 100procentní bezpečnost a snadné ovládání: Vařící voda bez čekání díky systému GROHE Red

Okamžitý přísun horké vody na kávu, čaj nebo na vaření těstovin – stačí stisknout tlačítko na baterii, s níž je zdlouhavé vaření vody minulostí. Kuchyňský systém GROHE Red dokáže rychle dodávat filtrovanou vodu o teplotě až 100° C a s čekáním je definitivně konec. Kromě snadného ovládání je zařízení také maximálně bezpečné. Protože nám velmi záleží také na bezpečnosti našich nejmenších, má systém dětský zámek GROHE ChildLock, který jsme nechali testovat a certifikovat sdružením TÜV. Tím, že systém GROHE Red zároveň šetří vodu, energii a náklady, stává se zárukou 100procentně pohodlného bydlení.

Spojení designu a maximální funkčnosti

Nadčasový design zařízení skvěle doplní jedinečný styl každé kuchyně a je až škoda, že technologické srdce systému zůstává většinou skryté v kuchyňské lince. Ve verzi mono doplňuje baterie s vařící vodou GROHE Red stávající kuchyňskou baterii, provedení GROHE Red duo pak přivádí horkou i chlazenou vodu a původní dřezovou baterii zcela nahrazuje. U verze duo jsou oddělené přívody běžné a vroucí vody. Součástí systému je i bojler s integrovaným filtrem; dodává se v objemu tří nebo pěti a půl litru a dá se instalovat pod libovolný běžný kuchyňský dřez. 

Silná dvojka v kuchyni: GROHE Red v kombinaci s GROHE Blue Home

Ať už potřebujete vodu vroucí, nebo chlazenou a perlivou, dvojice baterií Red a Blue Home značky GROHE splní všechna vaše přání přímo u dřezu. Horkou vodu připraví GROHE Red, GROHE Blue Home se pak postará o čistou, filtrovanou pitnou vodu chlazenou na optimální pitnou teplotu v perlivé, mírně perlivé a neperlivé podobě. Kuchyňské systémy GROHE Blue Home a Red se navzájem skvěle doplňují a společně tvoří příhodné a udržitelné řešení každodenní dodávky vody do vaší kuchyně.

 


You must be logged in to post a comment Login