Doplňky do bytu

Příbor na slavnostní tabuli

Od   | 

Firma Diesel patří jednoznačně k těm, které určují styl. Možná je pro někoho trochu svérázný, ale zato je vždy neotřelý a rozhodně málokoho nechá lhostejným.

Nejinak je tomu u kolekcí, které vznikly ve spolupráci s předním italským výrobcem doplňků a nádobí firmou Seletti. První z nich je kolekce porcelánových talířů, která pod názvem Cosmic diner (Kosmický hodující) představuje devět planet naší sluneční soustavy a Slunce i Měsíc. Právě jim jsou talíře svou barvou i texturou připodobněny. Mohou se používat v běžném životě, anebo mohou sloužit i jako dekorativní doplněk interiéru.

To další kolekce pod názvem Machine (Stroj) zahrnuje hrnky, skleničky, podnosy a mísy. A  jak už název prozrazuje, vzhledem se inspirovala u strojů. Respektive jejich součástek. Industriální vzhled je přesně to, co k surovému dieselovskému vzhledu jednoznačně patří. Nejinak to je v případě neobvyklé kolekce příborů DIY, které mohou být z druhé strany použity v dílně. A v podobném duchu se nesou i kovové svícny Transmission. Díky nim připravíme slavnostní tabuli, kterou bezpochyby můžeme nazvat vesmírnou… Jako vždy se i tentokrát Diesel na každém kuse “vyřádil” kreativitou a uživatel se už jen může kochat a následně i prakticky používat jejich skvělé nápady.

Fotogalerie:

Připravila: Karolina Sornas, Foto: archiv

Související články:

Střípky


You must be logged in to post a comment Login