Inspirace

Vánoční stromek 2018 může být i bílý

Od   | 

Zdá se, že letos bude v kurzu každý, kdo si pořídí vánoční stromek bílý, anebo alespoň s prolnutím od tmavé po bílou. Ale nebojte, máme pro vás bohatou inspiraci i těch klasických zelených.

Je  nejvyšší čas se zamyslet, jaký vánoční stromek bude letos zdobit váš domov. Adventní čas je v plném proudu, a tedy mnoho domácností zdobí adventní věnec, a právě jeho ztvárnění by mělo navazovat na ozdoby použité na stromku. 

Bílý stromek a svítivé barvy

Na bílé barvě je fajn, že jsou na ní dobře vidět všechny barvy. Takže když se rozhodnete pro toto netradiční řešení, dopřejte vyniknout ozdobám a zvolte výrazné barvy. Nebojte se experimentovat a kombinujte zdánlivě neslučitelné barvy. Určitě jimi zaujmete!

Bílý stromek můžete rozjasnit jakýmikoliv barevnými ozdobami. Letos jsou v kurz svítivé odstíny.

Bílý stromek můžete rozjasnit jakýmikoliv barevnými ozdobami. Už pár let jsou v kurzu svítivé odstíny.

Černo-bílá kombinace

Nestárnoucí černo-bílá kombinace je nádherná nejen na oblečení, ale jak sami vidíte, černé ozdoby působí na bílém stromku skutečně neotřele. Všimněte si, že designér místo ozdob navíc zdobil rámy obrázků. Originální, ne?

Nadčasovou černo-bílou kombinací nikdy nic nezkazíte.

Nadčasovou černo-bílou kombinací nikdy nic nezkazíte.

Stromek s barevným prolnutím

Černé ozdoby mohou v mnohý evokovat spíš smutek, než radost. V kombinaci s originálním pojetím stromku ale mohou působit elegantně. pokud máte tu správnou náturu, nenechte se vmanipulovat do tradic a udělejte si stromek jak chcete vy. I kdyby měl být o něco méně tradiční, než je zvykem. 

Nevšední je bezpochyby také stromek s prolnutou barvou. Od bílé po černou. A jak je vidět, černé ozdoby nemusejí působit smutečně, ale naopak noblesně.

Nevšední je bezpochyby také stromek s prolnutou barvou. Od bílé po černou. A jak je vidět, černé ozdoby nemusí působit smutečně, ale naopak noblesně.

Stromek s květinami

Nevíte, jak originálně ozdobit stromek? Použijte květiny. Buď umělé, anebo nemáte-li hluboko do kapsy, pak živé. Vhodné jsou orchideje, růže, gerbery a půvabně působí i lilie. Aby vydržely, ponořte stonky do maličké kádinky s vodou. Zejména ty poslední, provoní vaši domácnost exotikou.

A kdo říká, že na stromku musí viset jen standardní ozdoby? Zkuste třeba květiny. Mohou být umělé nebo i živé...

A kdo říká, že na stromku musí viset jen standardní ozdoby? Zkuste třeba květiny. Mohou být umělé, nebo i živé…

Písmenkový stromeček

Nápadité jsou i písmenkové ozdoby. Samozřejmě pověste první písmena vašich jmen a pokud se vejdou, nezapomeňte na babičky, dědečky, tetičky, strýčky a domácí mazlíčky. Nejjednodušší bude, když je vyrobíte z papíru a pokud si s nimi chcete vyhrát, pak je vyřežte ze dřeva.

Zvýrazněte stromek prvním písmenem, na které začíná jméno každého člena domácnosti. Nezapomeňte na domácí mazlíčky.

Zvýrazněte stromek prvním písmenem, na které začíná jméno každého člena domácnosti. Nezapomeňte na domácí mazlíčky.

Fotogalerie:

 

Komentáře

You must be logged in to post a comment Login