Návštěvy bytů

Útulné 2+kk s příjemnou terasou: „Byt je přesně podle mých představ“

Od   | 

V tomto malém bytě vládne žena, a protože zatím nemusí brát na nikoho ohled, zařídila si interiér jen a jen pro sebe a podle svého. A i když se na první pohled může zdát, že v bytě dominuje šedá, není tomu tak. Nejrůznější designové kousky i rozmanité materiály v pastelových barvách neutrální šedou příjemně vyvažují.

Již při vstupu na nás dýchne zajímavá atmosféra. Zdroj: Studio Boscardin Corsi

Hned při vstupu do bytu nás překvapí barevná i materiálová hravost, která se však šikovně doplňuje. Obývací prostor kontrastuje světlou a tmavší částí. Nechybí zde čalouněná pohovka v krémové barvě, na kterou zajímavě navazuje světlý dekorativní koberec. Majitelka navíc miluje exotiku, a tak v bytě našel své místo obraz se slonem i masivní dřevo se strohým, černým nábytkem. Celý byt pak sjednocuje zajímavá dřevěná podlaha. Když se na interiér podíváme jako na celek, zjišťujeme, že každý kousek nábytku je odlišný. Šikovní designéři nakombinovali různé tvary, barvy i materiály, díky čemuž interiér působí útulně a přitom jedinečně. Neutrální tóny na větších plochách rozveselují výraznější barvy dekorativních polštářků na sedačce nebo čalounění na masivním křesle. Zajímavé řešení a zároveň úložný prostor zastává otevřená kovová konstrukce v černé barvě, kterou majitelka doplnila oblíbenými knihami, dekorací a pokojovými rostlinami.

 

Variabilní pohovka vhodná i do malého bytu

 

Obývací pokoj je poměrně úzký. Jeho velkou výhodou je na konci místnosti prostorné okno a dveře, kterými se vchází na prostorný balkon s příjemným posezením během teplých, letních večerů. Nechybí tu také bohatá zeleň. Obývací stěnu zastává několik komod v jedné rovině, které posloužily jako místo pro televizi a dekoraci. A protože během dne do bytu dopadá spoustu světla, může si majitelka vytvořit intimní atmosféru díky šedým závěsům.

Velkorysá terasa zvětšuje obytnou plochu. Zdroj: Studio Boscardin Corsi

Ložnice se od ostatního prostoru odlišuje barevným provedením. Vévodí jí kombinace starorůžové barvy na stěně se zeleným designovým stolkem u postele. Pastelové barvy příjemně oživuje postel s černým přehozem. Úložný prostor kromě šatní skříně zastává otevřený policový díl na nohách, který kromě knihovny slouží jako prostor pro nejrůznější oblíbené předměty, ale i pro kabelky a boty. Vzhled interiéru podtrhuje i jednoduché svítidlo nad nočním stolkem. 

V ložnici hraje prim kombinace růžové a zelené barvy. Zdroj: Studio Boscardin Corsi

Zdroj: Studio Boscardin Corsi

Fotogalerie:

 

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login