Osvětlení

Všechna svítidla ovládejte jen jedním tlačítkem

Od   | 

Stačí inteligentní systém HomeMatic a jedna aplikace a doma můžete ovládat topení, zabezpečovací systém, žaluzie a nově i svítidla!

Stojací lampa s CLC firmy Wofi

Stojací lampa s CLC firmy Wofi

Interiérové lampy jsou značené písmeny CLC (Collective Light Control), což znamená, že je můžeme napojit k systému HomeMatic a ovládat je pomocí jediného tlačítka z domácnosti, anebo pomocí dálkového ovladače a smart telefonu nebo tabletu zvenku.

Výhodou je, že nejsou zapotřebí žádné stavební úpravy (např. výměna stávajícího vypínače). Funkce běžných vypínačů zůstává zachována a vy můžete tato svítidla ovládat v rámci potřeb. V praxi to znamená, že můžete regulovat světelnou atmosféru v každém pokoji, jak potřebujete, a to nezávisle na sobě. Zatímco u televizoru si nastavíte režim světla na sledování oblíbeného filmu, v dětském pokoji bude svítit jen orientační světlo a v kuchyni bude rozsvíceno jen nad pracovní deskou. A tak lze pokračovat v celém bytě včetně venkovních světel. Lampy můžete ovládat i v době dovolené, a tak nikdo nemusí vědět, že jste právě mimo domov.

Věnujte pozornost značce CLC na svítidle!

Některá interiérová svítidla německé firmy WOFI je nově i ve variantě CLC, což znamená, že tato svítidla lze ovládat inteligentním systémem HomeMatic.

Fotogalerie:

aulix_logo_mensi

Německá svítidla Wofi prodává na českém trhu firma AULIX LIGHTING.


You must be logged in to post a comment Login