Návštěvy bytů

Startovní 2+kk pro mladého muže: Jednoduché zařízení a jedna květina

Od   | 

Od startovního bytu muže, který bydlí sám toho moc nečekáme. Nároky tohoto majitele jsou ale v rozporu s naším očekáváním, a tak je v tomto případě na co se dívat. Nahlédněte s námi do dvoupokojového bytu, ve kterém je vidět láska i cit pro nejmenší detail.

Ještě před stěhováním bylo nutné byt zrekonstruovat. Hlavním úkolem byla úprava dispozice, díky které je příjemně oddělen vstup od samotného centra dění. Je to díky nábytkové stěně, která z jedné strany vytváří úložný prostor v kuchyni a z druhé je dělícím prvkem ve vstupu. Nevelkou kuchyni rozšiřuje ostrůvek, na který bylo umístěné varné a mycí centrum a který zároveň odděluje kuchyni od obývací části.

Prostor je vyplněn jednoduchým vybavením a nábytkem. Zdroj: Studio Boscardin.Corsi

Hlavním prvkem interiéru je režné zdivo, který zdobí hlavní stěnu obývací části a tak příjemně propojuje celý polyfunkční prostor. Cihličky sem vnáší nádech mladého a nespoutaného života, který majitele charakterizuje. Samotný nábytek byl zvolen v jednoduchém provedení a tak v obývacím pokoji najdeme pouze dlouhou, nízkou komodu, na kterou byla posazena televize a drobná dekorace. Nechybí ani kožená sedačka v černé barvě a prostorné francouzské okno, ze kterého je možné kdykoliv vyjít na balkon. Mezi obývací část a kuchyni se vměstnal i jídelní stůl a jednoduché bílé židle. Na stěně za pohovkou najdeme jednoduchou polici vedoucí až do kuchyně, která rozšiřuje odkládací prostor. 

 

Úžasná variabilní pohovka vhodná i do malého pokoje

 

Nezapomněli jsme zavítat ani do ložnice, která přestože není největší, splňuje účel na maximum. Klasická dvoulůžková postel, i prostorná komoda poskytne pohodlí i budoucí partnerce. Nízká komoda v ložnici posloužila také jako psací stůl, u kterého majitel tráví poměrně hodně večerů. Ložnice se od zbylé části bytu odlišuje sytě modrou barvou, která byla aplikována na stěnu za postelí a ložnici tak dodává neobvyklý šmrnc. Majitel si prostor navíc dozdobil originální dekorací, obrazy, i sbírkou knih.

Ložnici rozveseluje blankytně modrá stěna. Zdroj: Studio Boscardin.Corsi

Zdroj: Studio Boscardin.Corsi

Fotogalerie:

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login