Doplňky do bytu

Star Wars ve vašich oknech

Od   | 

Pobláznily se vaše děti do super úspěšné série filmů Star Wars? Pak jim můžete scenérii navodit i doma, a to velmi jednoduše. Pomocí rolet.

Nová Star Wars & VELUX Galactic Night Collection nabízí škálu čtyř zatemňujících rolet v designu rytířů Jedi a dalších postav. A přestože jsou na nich obrázky, poskytují díky nepropustné vrstvě světla naprostou tmu. Tomu napomáhá i nový úzký design bočních lišt a horní krycí lišty. Takto vytvoříte optimální podmínky pro spánek vašich dětí a umožníte jim rychle usnout, a pokračovat tak ve svých dobrodružstvích v předaleké galaxii. Rolety s motivy Star Wars lze použít na všechny typy oken firmy Velux.

STARWARS_127162-01-XXL_SlideProductPage_733x350

Zcela zatemňující rolety jsou vyrobeny z polyesteru odolného proti znečištění, ze zadní strany potaženého speciálním hliníkovým povrchem, který odráží teplo. V létě odráží nechtěné teplo zvenčí, v zimě teplo naopak zadržuje v místnosti. Roletu je možné nastavit do jakékoli pozice. A nemusíte se bát ani instalace. Díky speciálnímu systému VELUX Pick&Click! je roleta namontována během několika málo minut.

A nemusíte se bát ani filmového motivu, který dříve či později vašeho potomka s největší pravděpodobností přestane bavit. Až toto období nastane, můžete velmi snadno změnit látku v roletě. Vybírat můžete ze širokého vzorníku jednobarevných i vícebarevných látek, který najdete na stránkách firmy Velux.

A ještě jedna důležitá informace. Nezapomeňte, že střešní okna Velux je možné ovládat také pomocí dálkového ovladače. Ten je nabízen v základní verzi bez možnosti programování, anebo s dotykovým displejem s předprogramovaným nastavením. To se využívá zejména v prázdninovém období, kdy chceme simulovat přítomnost.

Připravila: Lenka Zahradníková, Foto: Velux

You must be logged in to post a comment Login