Redakce a inzerce

Kontaktní údaje:

HomeInCube Media, s.r.o.

Na Vápence 2885/2a, Praha 3-Žižkov, 130 00

IČO: 059 07 705

DIČ: CZ 059 07 705

e-mail: info@homeincube.cz


 

Bc. Lenka Zahradníková, šéfredaktorka

 

Rozhodla jsem se opustit mně dobře známé prostředí tištěných médií, jít modernější cestou a využít média elektronická. Nabízejí mnohem víc možností. A jsou rychlá. Díky jim a mým skvělým kolegům vás můžeme informovat o zajímavé události ještě téhož dne a zároveň ihned reagovat na vaše připomínky, dotazy, postřehy… Přinášíme nejen moderně pojaté interiéry, ale i ty teplejší, stylové. A to jak celky, tak i jednotlivé místnosti a doplňky, nezapomínáme ani na řemeslnou výrobu. Kromě toho se můžete inspirovat zajímavými stavbami a ti, co mají rádi přírodu, jistě rádi nakouknou do příspěvků o zahradách. Jsem obzvlášť pyšná na naše videa, ve kterých se během 3 minut můžete přesvědčit, jak snadné je vyrobit si něco doma. Jsem duší celého projektu a věřím, že se vám bude líbit a bude vás bavit.

Vystudovala jsem vysokou školu se zaměřením na masovou komunikaci.
Úspěšně jsem dokončila studium České školy Feng Shui – Ing. arch. Otakar Chochola, Ing. arch. David Eyer.
Víc jak deset let jsem pracovala v časopise Moderní byt a přispívala do časopisů Svět kuchyní, Svět koupelen, Bydlení, Top class aj.
Připravovala jsem reportáže pro pořady Rady ptáka Loskutáka, Receptář prima nápadů.
Baví mě kynologie, jachting, cyklistika, přístrojové potápění a víkendově i lezení nebo free diving.

 

e-mail: lenka@homeincube.cz, tel.: +420 777 045 011

 


 

Bc. Karolína Sornas, zástupce šéfredaktora

 

Karolína je motorem mnoha dílčích projektů Home In Cube. Je bystrá, hýří nápady a je s ní velká legrace. Přestože přispívá do všech rubrik, její nejoblíbenější jsou videa. Tady totiž může ukázat nejen kreativní stránku, ale i to, že blondýně může slušet třeba i vrtačka.

Úspěšně jsem absolvovala UJAK se zaměřením na řízení lidských zdrojů. Mám ráda zvířata, zejména u koňů trávím hodně času. Jízda na koni je pro mě osvobozující. Preferuji zdravý životní styl, mám ráda cyklistiku, běhání, a mám-li čas, pak všechny sporty, kde můžu vybít energii.

 

e-mail: karolina@homeincube.cz, tel.: +420 602 654 134

 


 

Ing. Alena Topinková, ředitelka obchodu

 
Alenu obchod prostě baví. Ráda vymýšlí pro své klienty cesty, které povedou k jejich úspěchu. Pracuje v tom nejširším záběru, ráda se potkává se zajímavými lidmi, kteří jsou pro ní zdrojem inspirace.
 
Po úspěšném absolvování Stavební fakulty ČVUT jsem hledala práci, která mě bude bavit a naplňovat, a kde mohu zároveň uplatnit své znalosti a schopnosti. Našla jsem ideální kombinaci obchodu a filosofie, která se věnuje především kvalitnímu bydlení –  Feng Shui. V obou oblastech mohu komunikovat, hledat a nacházet cesty, pomáhat. Jsem šťastná na horách, v létě při vysokohorské turistice a v zimě na lyžích. Miluji procházky po lese se svým psem, ráda si pár dnů zalenoším u moře s pěknou knížkou v ruce, nejvíce se odreaguji, když tvořím a maluji. 
 
e-mail: alena@homeincube.cz, tel.: +420 739 430 867

 


 

Mgr. Markéta Musilová Ph. D., vedoucí vydání

marketa_znovu_cb

 

Markétu máme všichni rádi. Kromě toho, že je hezká, tak je i moc chytrá. Jejím úkolem je číst naše příspěvky, stylisticky i gramaticky je upravit a dbát na to, aby vydání bylo vyvážené a neunikla nám nějaká ta drobnůstka. Obdivujeme, že si všechno pamatuje a v přívalu informací, kterými ji každodenně zásobujeme, se orientuje.

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy a získala titul magistr na oborech anglistika-amerikanistika a bohemistika. Mám doktorský titul na oboru angloamerická literární studia, specializace současný britský román a postkoloniální studia. Pracuji mimo jiné také jako odborný asistent na katedře jazyků FD ČVUT, překladatelka a tlumočnice a literární publicistka.

Baví mě cyklistika, horolezectví i vysokohorská turistika, ráda cestuji.

 

 

Jana Christian, odbornice v oblasti koupelen a wellness

 

Spolupracuje s významným italským designérem Francescem Catalanem. Čtyři roky sbírala zkušenosti v Itálii. Devatenáct let kontinuálně sleduje trendy na veletrzích Cersaie v Bologni, ISH ve Frankfurtu nad Mohanem nebo Cevisama ve španělské Valencii. Spolupracuje s prestižní italskou keramičkou Atlas Concorde, která spoluurčuje materiálové i barevné trendy pro evropské koupelny. Řadu let externě přispívala do několika časopisů o bytové kultuře.

Mám vášeň pro: boty Christian Louboutin, bílé víno, italské jídlo a motocykly. Ideálně strávený víkend je pro mne na dvou kolech, jen se spacákem a spaním pod širákem.

e-mail: jana@homeincube.cz

 


 

Hana Klánová, redaktorka

 

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na ČZU . Věnuji se překladu a psaní textů. Mimo jiné miluji cestování a poznávání nových míst a zemí. Pokud mi to volný čas dovolí, rada čtu a poslouchám hudbu.

 


 

Mgr. Tereza Meravá 

 
Vystudovala jsem žurnalistiku a mediální studia na UK FSV. Prošla jsem jako redaktorka řadou velkých celostátních médií, jako správce sociálních sítí jsem působila v České televizi. Momentálně mě živí práce redaktorky, PR specialistky a specialistky na sociální sítě na volné noze, kterou se mi lépe daří skloubit s rodinným životem. Miluju péči o svou zahradu, fotografování, cestování a dobré jídlo s dobrým vínem. Mimo jiné jsem napsala tři úspěšné dětské knihy. 

 


 

Ing. Alexandra Kuklová, redaktorka

 

Vystudovala jsem Zahradnickou fakultu Mendelovy univerzity v Lednici, program Zahradní a krajinářská architektura, obor Zahradní a krajinářské realizace a Management zahradních a krajinářských úprav. V současné době se věnuji projektům rodinných zahrad a copywritingu. Mezi mé záliby patří architektura zahrad, krajinařina, interiérový design, grafika a dobré jídlo.

 

 

Martina Mádlová, redaktorka

 

Na mateřské se mi podařilo vystudovat ekonomiku a řízení podniku na VŠTE ČB. K psaní jsem se dostala náhodou a tak jsem se zamilovala do toho pulzujícího online světa, že v něm chci už zůstat. Když nejezdím prsty po klávesnici, věnuji se svým třem synům, našemu domečku, kde je pořád co zlepšovat i zahrádce. Miluji svou rodinu, cestování, skleničku dobrého vína a vzácný odpočinek. 

 

 

Nikola Zatloukalová, redaktorka

 

Copywriting je něčím, čím se živím již několik let. Začalo to jako brigáda při škole, nyní se psaní věnuji již několik let. Už kvůli oboru, který jsem vystudovala (oděvní a interiérový design), bylo jasné, že se časem od psaní na nejrůznější témata dostanu zejména k psaní o bydlení, v němž se cítím nejlíp. 

 


 

Tereza Koukolová, obrazová redaktorka

 

Po studiu oboru komunikace a multimédia na SPŠ ST Panské přešla k trochu odlišnému směru a momentálně dokončuje bakalářské studium na VŠE v oboru Matematické metody v ekonomii. Nicméně její vztah k multimédiím se neztratil a stále se snaží v tomto oboru zdokonalovat. Je kreativní a ráda vymýšlí koncepty videí a díky střední škole to umí i s kamerou/foťákem a ani grafika jí není cizí.

 

 

Ing. arch. Jan Zahradník

Jan Zahradnik_12_2014_

 

Na Honzovy příspěvky se vždycky těšíme. Přináší totiž zajímavé a neotřelé stavby z celého světa a pokaždé nás pobaví historkami, které zažívá při cestování za uměním a architekturou. Jsme rádi, že si najde čas a že se o zážitky, alespoň ty architektonické, podělí i s vámi.

Vystudoval jsem Fakultu Architektury ČVUT, obory architektura, interiéry a pozemní stavby, urbanismus. Po té jsem sbíral zkušenosti v ateliérech AI Design (prof. ing. arch. Evy Jiřičné a ing.arch. Petra Vágnera), ADR (ing.arch. Petra Koláře a ing.arch. Aleše Lapky), Grido Praha (ing.arch. Petera Gromského) a nakonec jsem založil atelier vlastní pod názvem Atelier 3. V současné době se zabývám převážně projektováním architektury pozemních staveb a urbanismu. Čas trávím i mým velmi oblíbeným focením, nedávno třeba pro Galerii Jaroslava Fragnera. Ostatně zde jsem prováděl i mnoho instalací výstav.

Baví mě architektura ze všech úhlů pohledu, mám rád dobré filmy, knihy o architektuře a dobrou hudbu.

 

 

Martin Sláma, kamera

 

Po studiu oboru komunikace a multimédia na SPŠ ST Panské se vrhl rovnou do zaměstnání a získal místo asistenta vedoucího vydání na TV Prima. Mimo jiné jsem od dětství navštěvoval kurzy fotografování a následně i střihu v ZUŠ Řevnice, díky tomu jsem získal i několik ocenění v různých soutěžích. Kromě práce v televizi se tedy věnuji natáčení a následné celkové postprodukci videí od reklamních videí, přes společenské akce, až po kreativní videa točená pro radost.

 


 

Ing. Václav Zahradník, fakturační oddělení

 e-mail: vaclav@homeincube.cz, tel.: +420 777 711 545

 


 

Ing. Patrik Mališ, on-line marketing

 e-mail: patrik@homeincube.cz