Návštěvy bytů

Prostorné 2+kk s mnoha barevnými akcenty

Od   | 

Barevná vzorovaná dlažba, barevně stěny, židle, kuchyně a množství nejrůznějších doplňků – přesto výsledek působí harmonicky. Někdo se s uměním kombinovat zdánlivě nesourodé barvy i tvary už narodí – nejinak tomu bylo u majitelů tohoto bytu.

Všimněte si dlažby v obýváku a u vstupu do bytu – troufli byste si zkombinovat tyto dva vzory?

Než mohl mladý manželský pár začít zařizovat, musel byt projít náležitou rekonstrukcí. Díky ní vznikl polyfunkční prostor, ve kterém na sebe navazuje obytná část s kuchyní s částí pro odpočinek. Zde je k dispozici ložnice a sousedící dvě koupelny.

Modrá kuchyně dominuje prostoru

To, že vstupujeme do originálně pojatého interiéru je patrné už od vchodových dveří, kde nás na podlaze uvítá dlažba s  florálním motivem v tmavě modrém odstínu, který navazuje na barvu kuchyně. Ta sestává z několik bloků, oddělených nejen funkčně, ale i barevně. Vévodící námořní modř navazuje na barvu dlažby směřující až k ložnici. I ta se nese v tmavých, modrých tónech.

Jídelní stůl rozveselují barevné židle

Zatímco modř této části bytu vnáší do interiéru magickou atmosféru, obývací pokoj s dominantní tmavě zelenou stěnou evokuje růst a pocit sounáležitosti s přírodou. Tomu napomáhá i vybraný nábytek. Většina je ze dřeva, jeden ze stolků má dokonce odkládací plochu z kmene teaku. To, že majitelé mají vyhraněný vkus pro kombinaci barev dokazuje i tady zvolená dlažba, která s výrazným ornamentem i barvou navazuje na dlažbu u vchodu. I tak celek neruší.

Tmavá ložnice navozuje intimní atmosféru

Zatímco prostory jsou společné, koupelnu má každý vlastní. I tady jsou obklady i dlažby zkombinovány netradičně. Zařízeny jsou vkusně a účelně, oběma vévodí elegantní zrcadlo ve tvaru kapky.

V bytě jsou dvě koupelny, obě zařízené jednoduše a funkčně

Fotogalerie:

Foto: Radek Lesana

Komentáře

You must be logged in to post a comment Login