Technika v domácnosti

(PR Vaillant 8 – HOTOVO) Plynový kondenzační kotel ecoTEC exclusive ioniDetect

Od   | 

Maximální využití energie a minimální množství spalin. Nejen to, ale i úspora za provozní náklady, to jsou nové plynové kondenzační kotle ecoTEC exclusive ioniDetect. Čím vás překvapí?

Ať už chcete vyměnit svůj starý kotel za nový, nebo chcete modernizovat celkový systém vytápění ve svém domě, Vaillant plynový kondenzační kotel ecoTEC exclusive ioniDetect je jedním z těch, jehož pořízení byste měli zvážit. Použití nové technologie spalování vám totiž zaručí maximální využití energie a minimální množství spalin. To bude fajn jak pro vás, tak i pro životní prostředí.

Měnící se kvalita plynu vás trápit nebude

S novým plynovým kondenzačním kotlem vás měnící se kvalita plynu trápit nebude. A to díky inteligentní technologii spalování ioniDetect – kotel se měnící se kvalitě plynu jednoduše přizpůsobí. A i přes tuto „vychytávku“ bude zachována maximální účinnost a minimální náklady na provoz.

Díky této funkci bude provoz vašeho kotle dlouhý a stabilní – bez potřeby větších servisních zásahů. Systém bude pracovat automaticky, díky tomu bude vaše bydlení maximálně komfortní.

Buďte přátelští k životnímu prostředí

Plynový kondenzační kotel Vaillant má ocenění Green iQ, to znamená prémiovou kvalitu a trvale udržitelnou technologii díky velkému snížení emisí. Máte tak jistotu, že budete investovat do řešení, které bude přátelské k životnímu prostředí.

Snadné ovládání

Svůj kotel můžete ovládat díky aplikaci sensoAPP naprosto odkudkoliv. Můžete sedět v kavárně, v práci, ale klidně se vracet z týdenní dovolené. Vždy budete mít jistotu, že vám doma bude příjemně. Velkou výhodou je také minimalistický a elegantní design kotlů, díky tomu se nestane, že by kotel kazit celkový dojem z vašeho interiéru.

 

Více informací najdete ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login