Návštěvy bytů

Povedená rekonstrukce 2+kk: Využili šikminy a zvolili multifunkční nábytek

Od   | 

Najít takový byt, který padne okamžitě do oka, je poměrně náročné, nicméně mladému páru se to poštěstilo. Přestože byt musel projít rekonstrukcí, takže se nemohli nastěhovat ihned, rádi si na výsledek počkali. Byt 3+kk o rozloze 70 metrů čtverečních nabízí vše, co potřebují.

V kuchyni dominuje kontrast bílo-šedé kombinace. Zdroj: Flussocreativo Design Studio

Rekonstrukce bytu byla důležitá, protože se byt nachází ve starém domě. Při zařizování přispěchali na pomoc šikovní architekti, kteří splnili přání majitelů – jednoduchý, praktický a zároveň stylový interiér. Typickým prvkem tu jsou zkosené stropy a čtvercový půdorys. Srdcem domova je prostorný obývací pokoj, který je příjemně propojený s kuchyní. Následuje ložnice, pracovna – ta bude v budoucnu sloužit jako dětský pokoj a nechybí koupelna spojená s toaletou. 

 

Polohovací pohovky – nádherné i pohodlné

 

Kuchyni od obývacího pokoje odděluje ostrůvek, na který navazuje panelový systém s vestavěnými spotřebiči. Hned vedle je situována další část pracovního prostoru, který zaujímá varné a mycí centrum. Kuchyně je laděna do jednoduché bílo-šedé kombinace poskytující prostor dalším barvám, které se tu mohou objevovat v doplňcích, a tím pádem i snadno měnit. Na kuchyni navazuje úložný prostor ze sádrokartonových desek, které slouží nejen jako praktická knihovna, ale i jednoduché pracovní místo se zajímavě vytvořeným stolkem, malou stoličkou a počítačem. Jednotlivé police zaplnila také drobná dekorace a doplňky.

Ze sádrokartonových desek byl vytvořený pracovní koutek. Zdroj: Flussocreativo Design Studio

Poměrně prostorný obývací pokoj je zařízen střízlivě a prakticky. Šedou oboustrannou pohovku doplňuje stůl z přírodního dubu a jednoduché plastové židle. Klasickou obývací stěnu zastává nízký stolek ze surového dřeva a ocelové konstrukce, na který byla umístěna televize a drobná dekorace. Minimalismus podtrhují dvě zavěšená stropní svítidla s přiznanými kabely, které prostor oživují a hned na první pohled upoutají pozornost. Celý byt sjednocuje a propojuje jednolitá podlaha v šedém odstínu a bílé stěny. 

Obývací pokoj je vzhledem ke své velikosti zařízen jednoduše. Zdroj: Flussocreativo Design Studio

Poslední místností, do které nás majitelé nechali nahlédnout, je ložnice. Zde převažuje pastelová modrá, která je decentně zakomponována na stěně, stropě, ale i v podobě doplňků a textilií. Do této místnosti byl na míru vyrobený nábytek a nechybí ani zeleň i designové osvětlení. Jedním okem jsme zahlédli i koupelnu. Ta je stejně jako ložnice, koncipována do modro-bílé kombinace.

Ložnice s koupelnou byla na rozdíl od zbytku interiéru laděna do modro-bílé kombinace. Zdroj: Flussocreativo Design Studio

Zdroj: Flussocreativo Design Studio

Fotogalerie:

 

Kam pro obklady a dlažbu?

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login