Návštěvy bytů

Velkorysé 2+kk: Na první pohled upoutá vzdušností a prostorem

Od   | 

Návštěva tohoto moderního a velmi prostorného bytu doslova vyrazí dech. Prostřednictvím multifunkčního nábytku v čistých designech a přímých liniích dosáhli architekti bydlení snů. Promyšlený koncept místností ladí do všech detailů.

Majitelé si nepřáli žádné experimenty. Toužili po vyváženém a sladěném konceptu celého interiéru, což se povedlo na jedničku. Celému bytu dominují světlé barvy, které rozbíjí zajímavým způsobem modrá stěna mezi kuchyňským a obývacím prostorem, která mění atmosféru celého projektu.

Přepych a prostor

Velký prostor dopřává každému z páru dostatek soukromí, a to i ve chvíli, kdy má jeden z nich návštěvu. Zdroj: Studio Boscardincorsi

Velký obývací pokoj je propojen s jídelnou a kuchyňským koutem. Použití přírodních materiálů a bílé hladké linie vytváří dokonalý prostor pro relaxaci a uvolnění. I přes poměrně strohé zařízení si mladý pár neupřel pár stylových dekorací. Dominantou je dozajista kovový regál s úložným prostorem umístěným nad televizorem. 

Volba barev je pozoruhodná. Jsou to tóny, které oživují prostředí. Uprostřed všech neutrální odstínů vystupuje do popředí výrazná modrá. Zdroj: Studio Boscardincorsi

Hladké rozdělení obývacího pokoje vytváří velká ostrovní pohovka a dva dispoziční momenty – obývací pokoj s krbem a obývací pokoj s TV. Díky tomu si každý může najít svůj koutek, kde právě chce být. Kuchyňský a jídelní prostor nikterak výrazně nezasahuje do této části. U prostorného dřevěného stolu může pohodlně stolovat velký počet lidí, aniž by rušili ty, kteří se chtějí dívat na televizi. 

Nenápadný, ale velmi důležitý detail tvoří malé dřevěné konferenční stolky ve tvaru listu. Zdroj: Studio Boscardincorsi

Díky lehkosti kovové struktury přidané ke dřevu, je stylová knihovna naplněna příběhy a zdobena různými způsoby. Vše je součástí konečné kompozice a dobře spolu ladí. V žádném interiéru nesmí chybět a jak lze vidět, ani tady nezůstali majitelé pozadu. Rostliny jsou zvolené záměrně pro svou nenáročnost a zároveň kompaktní a sympatický vzhled. 

Jak poznat kvalitu LED?

Relaxace u krbu

Krb v tomto bytě nemohl chybět. V chladných dnech je luxus vychutnat si posezení před plápolajícími plameny. Zdroj: Studio Boscardincorsi

Druhé části obývacího pokoje dominuje krb s mramorovým obložením komínu až ke stropu. Světlo zajišťuje velké okno s průhlednými závěsy až na zem. K posezení lákají dvě úložné lavice a pohodlná čalouněná sedací souprava. 

Kuchyně vyniká čistými liniemi, prostorem a moderními vychytávkami. Zdroj: Studio Boscardincorsi

Luxusní kuchyně je plná hladkých a dokonalých linií. Vybavená je všemi spotřebiči, bez kterých se prostor pro vaření a uchovávání potravin neobejde. Úložné prostory jsou záměrně vedeny až ke stropu, aby našel každý spotřebič a kousek nádobí své místo. Chutná jídla lze připravovat na moderní plynové desce poskytující nezbytný komfort pro pohodlné vaření. 

Ani v jídelně nechybí drobné dekorace jako obrazy, vázy či květiny. Zdroj: Studio Boscardincorsi

Jídelna s masivním dřevěným stolem poskytuje dostatek prostoru pro větší počet stolovníků. Dřevěné židle mají polstrovaná sedadla a opěradla pro větší pohodlí. Příjemnou atmosféru vytváří dekorace v podobě obrazu na stěně a květina položená na stole. Díky oknu v jídelně nechybí denní světlo, které přispívá k dobré náladě a chuti k jídlu.

Malé křesílko stojí v obývacím pokoji tak trochu osaměle v koutě, ale patří k nejoblíbenějším kouskům nábytku. Zdroj: Studio Boscardincorsi

 

Fotogalerie:

Jak propojit textiliemi obývák spojený s kuchyní?

 


You must be logged in to post a comment Login