Doplňky do bytu

Nábytek pro kočovníky

Od   | 

Znovu jsme na FB hádali a odpovědi byly od žehlícího prkna, přes paraván až po lehátka a sedátka. Ti co uhodli, se přiznali, že si pomohli vyhledávačem. Těm co vydrželi až do konce, prozradíme, že věc, kterou dnes měli uhodnout, je kus nábytku, který se hodí všem, co stále přesouvají nábytek, nebo vedou kočovný život.

Modulární systém Lynko obsahuje různě velké kovové rámy, které je možné mezi sebou spojovat pomocí dřevěných závěsů. Na rámy je pak možné zavěsit nebo připevnit police,  háčky, věšáky, tácy, kapsy a další odkládací pomůcky. Postavit ho můžete v kterékoliv části bytu, kde bude potřeba. Výhodou je, že je mobilní, a tak ho můžete používat dle potřeby v jednotlivých místnostech, anebo ho sbalit a vzít do další destinace, kde budete žít.

Lynko je nabízen v nejrůznějších barvách.

Lynko je nabízen v nejrůznějších barvách.

Lynko navrhla argentinská designérka Natalia Geci, které by se přesně takový kus nábytku hodil. Kovový rám je nabízen v široké škále barev, včetně stříbrné, měděné, bronzové nebo zlaté. Dřevěné doplňky jsou z třešně, dubu nebo barevně lakované. Skládací kapsy jsou ušity z kůže nebo textilie.

Systém Lynco obsahuje háčky, zrcátka, police ad. Každý si sestaví svůj vlastní kus nábytku.

Systém Lynco obsahuje háčky, zrcátka, police ad. Každý si sestaví svůj vlastní kus nábytku.


You must be logged in to post a comment Login