Návštěvy bytů

Minidomek na kolech, ve kterém můžete bydlet i vy

Od   | 

Chtěli byste si vyzkoušet život v malém prostoru, který však poskytuje veškeré vybavení pro každodenní potřeby? Pak si stačí naplánovat cestu do amerického Phoenixu a zarezervovat si tento skromný, avšak moderní a stylový domek, který majitelé cestovatelům pronajímají.

Domek se rozkládá na přívěsu s podlahovou plochou pouhých 9,5 metru čtverečních, a kromě soukromého venkovního posezení nabízí i příjemný výhled na zahradu majitelů. Vnitřní loftový prostor je prosvětlený skrze velkou prosklenou stěnu, jejíž součástí jsou i posuvné dveře a rolety pro dostatek soukromí.

V případě propršených dní nebo večerů se můžete pohodlně uvelebit v obývacím pokoji na rozkládacím gauči, a když už by vás výhled do zahrady omrzel, máte k dispozici ještě jednu obrazovku, LCD na otočném rameni pro komfortnější sledování. Nechybí tu ani jednoduchý konferenční stolek a drobné nástěnné dekorace.

Kuchyň by vybavením a praktickým uspořádáním mohla konkurovat kdejaké běžné domácnosti. Sice vás asi trochu zklame, pokud si potrpíte na myčku nádobí, jinak tu ale najdete všechno, co je pro přípravu potravin potřeba. Její provedení v přírodním odstínu dodává místnosti vlídnou, teplou atmosféru. Skříňky doplňuje tmavě šedá pracovní deska z přírodního kamene a zástěna s geometrickým vzorem, která vyzdvihuje současný moderní styl. A pokud jste se báli, že budete muset snídat u toho malého konferenčního stolku, mile vás překvapí horní šuplík, kde klasicky nenajdete příbory, ale jeho úplným vytažením si připravíte malou jídelní tabuli.

Žebříkové schody mezi kuchyní a vstupem do koupelny nevedou nikam jinam než do ložnice. V tomto útulném „podkroví“ si odpočinete po celodenních toulkách městem. I když je lokalita domku více než sympatická a nachází se nedaleko centra města, atrakcí ve Phoenixu je mnoho, takže večer určitě oceníte pohodlnou matraci.  

Svou velkorysostí vás možná překvapí i koupelna, ve které kromě horké sprchy určitě využijete i na poměry tak malého příbytku bohatý úložný prostor pro věci, dokonce si tu můžete i vyprat.

Oslovilo vás “Hnízdo”, jak se v překladu tento elegantní domek nazývá, k vaši dalším cestovatelským zážitkům?

Fotogalerie:

Zdroj: The Nest Phoenix

A v jakých sedacích soupravách si skutečně odpočinete?

Komentáře

You must be logged in to post a comment Login