Návštěvy bytů

Garsonka láká cestovatele do svých hravých zákoutí

Od   | 

Toužíte zažít ještě nějaké to letní dobrodružství nebo už plánujete podzimní toulky v zahraničí? A nechcete zbytečně utrácet za ubytování v hotelu? Našli jsme pro vás jednu útulnou a svěží garsonku. Balte kufry, cílová destinace Budapešť!

Když si majitelé usmysleli tento malý byt pronajímat, rozhodli se nabídnout ho pro tyto účely cestovatelům, kteří do maďarského hlavního města zavítají. Oslovili proto místní designerské studio, aby byt renovovali a zařídili ho moderně, svěže a hlavně účelně.

Středobodem celého prostoru je vyvýšená postel z překližky, která neslouží pouze k odpočinku, ale je zároveň chytrým úložným prostorem pro zavazadla a další věci, které nepotřebujete mít neustále na očích. Kromě klasických skříněk a několika poliček pod postelí najdete i nenápadně ukryté šuplíky v přilehlých schodech, po kterých pohodlně vyšplháte na lůžko.

Boční stěnu ložnice vyplňuje překližková stěna, která volně pokračuje do prostoru kuchyně. Díky její variabilnosti si každý podle své nálady a potřeby může upravit police přesně tak, jak mu vyhovují.

Kuchyň je zařízená velmi jednoduše, ale prakticky. Kromě otevřených polic, na kterých je připravené všechno potřebné vybavení pro přípravu jídla, tu najdete několik spodních skříněk v bílé barvě, která příjemně doplňuje překližku v přírodním odstínu. Dvouplotýnková varná deska je pro účely bytu naprosto dostačující a šetří tak místo pracovní plochy.

Kromě kvalitního bodového osvětlení do kuchyně proudí dostatek denního světla skrze okno a balkonové dveře. Jestliže si neodpustíte ranní protažení na balkoně, nebo si jen chcete vychutnat ranní kávu na čerstvém vzduchu, tady si své rituály určitě budete moct dopřát.

Snídani, oběd nebo večeři si vychutnáte ale i v jídelně vybavené designovým nábytkem a stylovým lustrem. Prostor mezi jídelnou a ložnicí nápaditě vyplňuje šatní tyč ukotvená do stropu, na kterou si můžete odložit své svršky, kosmetické potřeby a jiné drobnosti.

V koupelně si sice nedopřejete večerní relax ve vaně plné bublin, ale prostorný sprchový kout vám jistě po kilometrech nachozených městem udělá nemenší radost. Je tu i dostatek úložného prostoru pro všechny nezbytné věci a dokonce osvětlené zrcadlo, které ocení zvlášť dámy cestovatelky.

Zdroj: Position Collective

Komentáře

You must be logged in to post a comment Login