Inspirace

Prázdniny jsou před námi, co bydlet pár dní na lodi?

Od   | 

Nejedna loď poskytuje zázemí luxusního apartmánu, a tak se na ní plaví poměrně dost příjemně. A to už nemluvíme o dobrodružství, které s sebou taková plavba nutně přináší. Jen tedy musíme doufat, že se někde nepotopí. Jednou z takových pohodlných lodí je i čtyřiceti osmi metrová jachta Andiamo, kterou bylo možné poprvé vidět nedávno v Monaku. A nyní na našich stránkách, kde si řekneme něco o jejím vzniku a zblízka si prohlédneme interiér. Příjemnou plavbu.

Schodiště propojuje všechny tři paluby

Schodiště propojuje všechny tři paluby

Jachta Andiamo byla navržena firmou Francesco Paszkowski Design a poskytuje 340 m2 luxusních prostorů. Ty jsou navrženy podle přání majitele. Loď je jedním schodištěm propojena přes tři paluby. Skýtá celkem šest kajut pro hosty a čtyři kajuty pro posádku. Z kuchyně se návštěvník dostane na horní palubu, kde je hlavní salon s relaxačními lehátky a televizor, dále jídelní kout pro 12 strávníků a hlavní paluba. Na přední části jsou připraveny pohodlné a prostorné sedáky pro opalování, na zadní palubě je k dispozici bazén se sladkou vodou, nechybí tu sauna a v blízkosti je i kavárna, gril a chladnička, které jsou výtahem propojeny přímo s kuchyní.

Jedna z VIP kajut

Jedna z VIP kajut

V moderních interiérech je použito množství vzácných materiálů, jako je onyx a lakovaný eben, které charakterizují celou jachtu. Stěny z tmavého dřeva v hlavním salonu v kombinaci s onyxovou podlahou, bílým kobercem a bíle lakovanou zdí dokonale vynikají. Některé z onyxových stěn jsou ještě umocněné podsvícením, což zvyšuje světlo v místnosti. Veškerý nábytek je vyroben na zakázku dle přání majitele.

U každé kajuty nechybí samostatná koupelna

U žádné kajuty nechybí samostatná koupelna

Veškerý nábytek je vyroben na míru. Jsou použity velmi luxusní materiály, jako je ebenové dřevo, kůže a onyx

Veškerý nábytek je vyroben na míru. Jsou použity velmi luxusní materiály, jako je ebenové dřevo, kůže a onyx

Na přední palubě je prostor pro opalování, na zádi je k dispozici bazén.

Na přední palubě je prostor pro opalování, na zádi je k dispozici bazén.


You must be logged in to post a comment Login