Kuchyně

Kuchyňská baterie nemusí být jen chromová – nové povrchy a odstíny

Od   | 

Baterie je nedílnou součástí dřezu a to nejen z estetického, ale i z praktického hlediska. FRANKE nabízí širokou škálu tlakových baterií. Dále baterie speciální – vhodné pro montáž pod okno, pro připojení filtračního zařízení či baterie pro beztlakové ohřívače vody.

Baterie se vyrábí v několika povrchových úpravách od tradičního chromu přes metalické odstíny, povrchové nerezové nástřiky či barevné nástřiky v barvách Fragranit+ až po úplné novinky v podobě celonerezového černého provedení a tzv. PVD coating.

Ony metalické odstíny, které FRANKE nabízí, jsou matná černá, matná bílá – tyto odstíny jsou barevným nástřikem a dále lesklá kouřová a gun metal – zde se jedná o galvanické pokovení.

Franke baterie FN 0524 v barvě Gun Metal

Franke baterie FC 5968, matná černá (barevný nástřik)

PVD COATING (Povrchová úprava kuchyňských baterií)

Jedná se o novou technologii užívanou pro povrchovou úpravu nejen kuchyňských baterií pro její výjimečné vlastnosti. PVD (Physical Vapor Deposition) je nanášení velmi tenkých vrstev odpařením ve vakuu. Povrch vyniká fyzikálními a chemickými vlastnostmi: vysokou tvrdostí, odolností vůči otěru, vysokým teplotám, korozi i chemikáliím a je dokonale barevně jednotný. Tato technologie je navíc šetrnější k životnímu prostředí než ostatní klasické lakovací/pokovovací metody.

Franke baterie FC 0441 Mythos, celonerez s povrchovou úpravou černá (PVD coating)

Franke baterie FP 3285, matná černá (PVD coating)

Na výběr je tedy mnoho barevných provedení a úprav. Záleží jen na Vás v jakém barevném odstínu chcete sladit Vaši kuchyni nebo zda jí chcete vyzdvihnout nějakým zajímavým, neotřelým prvkem např. v podobě kuchyňské baterie v provedení gun metal.

 

VÍCE NA FRANKE.CZ

 

You must be logged in to post a comment Login