Koupelny

Nový inspirativní koupelnový showroom Geberit

Od   | 

Bohatou inspiraci pro vaši koupelnu najdete v novém showroomu firmy Geberit. Skvělé nápady se hodí jak pro menší prostory, kde je zapotřebí speciálně uzpůsobené zařízení, tak pro ty větší, v nichž vyniknou designové “bonbónky”. Neocenitelnou výhodou je, že zařízení pro celou koupelnu najdete pod jednou střechou.

V novém showroomu je ideálně spojeno koupelnové vybavení KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN a GEBERIT a to ve dvanácti verzích funkčních a oku lahodících koupelen.

V novém showroomu je optimálně spojeno koupelnové vybavení KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN a GEBERIT a to ve dvanácti verzích funkčních a oku lahodících koupelen.

Karl Spachmann, Head Division Sales Europe (vpravo) a Vladimír Sedlačko, Managing Director Geberit CZ a SK (vlevo) slavnostně otevírají nový showroom Geberit.

Karl Spachmann, Head Division Sales Europe (vpravo) a Vladimír Sedlačko, Managing Director Geberit CZ a SK (vlevo) slavnostně otevírají nový showroom Geberit.

Malá toaletní místnost, která překvapí pocitem prostornosti, velkoryse řešená koupelna s volně stojící vanou, působící příjemně útulným dojmem, či atraktivní rekonstrukce bytového jádra…to vše naleznete v interiéru showroomu. Pro prezentaci prémiových koupelnových sérií byl použit výjimečný koncept užívaný pro prezentaci šperků, který vznikl kombinací sametově tmavého pozadí a zářivých keramických předmětů. „Prezentační prostory představují optimální nabídku skupiny Geberit na poli koupelnového designu. Po akvizici značek KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN je naše společnost plně kompetentní vytvořit koupelnu podle individuálních představ investorů, ať už se jedná o privátní koupelny, veřejné prostory či hotely,“ zdůrazňuje Vladimír Sedlačko, Managing Director Geberit v ČR a SR.

 Vzdušný a čistý rámec

V novém showroomu uvidíte i odvážnější barevné řešení, která jsou samozřejmě na úrovni. Inspirujte se

V novém showroomu uvidíte i odvážnější barevná řešení, která jsou samozřejmě na úrovni. Inspirujte se

Prostory přímo navazují na současné prezentační a školicí centrum společnosti Geberit, které již čtyři roky úspěšně slouží klientům. Obdobně jako tam jsme v našem novém prostoru při jeho navrhování vsadili na jednoduchost a čistotu, na kontrast barev a tvarů. Naším architektonickým konceptem bylo vytvoření vzdušného a přehledného rámce pro prezentaci značek, jejichž produkty pak vévodí celému prostoru,“ vysvětluje Aleš Papp z architektonického ateliéru Cuboid architekti, který vytvořil interiér showroomu.

Jako levitující dům v domě působí galerie prémiových řad značek KERAMAG a KERAMAG DESIGN. Rozmístění zařizovacích předmětů chce podtrhnout krásu tvarů a ušlechtilost materiálů. Obdobně, jako se pro vystavení šperků používá tmavý samet, bylo pro vyniknutí šperků – keramických předmětů – použito matné tmavé pozadí a výrazné bodové osvětlení.

Zvolené barvy koupelen výstavní prostor oživují a ukazují návštěvníkům možnosti kombinací výrobků s různými povrchovými úpravami podlah a stěn.

Zvolené barvy koupelen výstavní prostor oživují a ukazují návštěvníkům možnosti, jak kombinovat jednotlivé výrobky s různými povrchovými úpravami podlah a stěn.

 

Vzněšené šperky na podmanivém sametu

Prezentace na první pohled strohé kolekce Xeno2 nabuzuje pocit luxusu. Prostorné dvojumyvadlo z technicky vyspělého materiálu Varicor zaujme jakoby vodou vymletým mycím prostorem a sestava skříněk i odkládacích prostor zase příjemně ladí s hranatým designem bidetu a klozetu.

Série Preciosa II zaujme hrou geometrických tvarů. Kruhové a čtvercové linie úchytů, zrcadla a keramických předmětů se slévají v harmonický celek a propůjčují koupelně svěží dynamiku.

Zapuštěné i samostatně stojící vany přímo vybízejí k relaxační koupeli. Několik volně ložených umyvadel zase podněcuje představivost při vytváření moderní koupelny.

KOLO Nova Pro Bez Bariér a řešení Geberit

KOLO Nova Pro Bez Bariér a řešení Geberit

Série Silk je dárkem pro každou dámu. Vysoce kvalitní komfortní prvky v podobě odkládacích prostor, kosmetického modulu s pohodlným sezením a zrcadla s efektním osvětlením jistě ocení.

Umyvadla, keramika a příjemně oblé skříňky série myDay se mohou pochlubit organickým designem a nadčasovou barevností.  Jemná a naturální estetika propůjčuje koupelně elegantní vzhled.

Variabilní řešení pro každý typ koupelny

Široký sortiment výrobků je prezentován také v samostatných celcích – koupelnách. Zvolené barvy koupelen výstavní prostor oživují a ukazují návštěvníkům možnosti kombinací výrobků s různými povrchovými úpravami podlah a stěn.

Žádné bariéry, ani v užívání, ani v designu

První koupelna, zelená, ukazuje kompletní řešení pro bezbariérové koupelny a toalety. Zde je přirozeně kladen důraz na účelnost zařízení. Výrobky KOLO Nova Pro Bez Bariér a řešení Geberit nabízí nadstandardní komfort a kvalitní design.

Dřevěná podlaha navozuje v koupelnovém prostoru blízký pocit přírody.

Dřevěná podlaha navozuje v koupelnovém prostoru blízký pocit přírody.

 

Optimismus pro bytové domy

Žlutá koupelna je příkladem rekonstrukce jádra v bytovém domě. Řada KOLO Traffic zde rezonuje s optimistickou sytou žlutou barvou. Platinově šedé skříňky se zároveň skvěle vyjímají na bílé stěně.

Hygiena a pohodlí ve veřejných prostorách

Možná řešení pro hotely a veřejné prostory ukazuje modrá koupelna. Výrobky KOLO Nova Pro podtrhuje modrá a šedá skleněná mozaika. V těchto prostorech je kladen největší důraz na hygienu a pohodlí uživatele. Proto je ovládání toalety, pisoáru a baterií řešeno bezdotykově, pomocí výrobků Geberit.

Útulnost a prostornost v jednom

V showroomu naleznete řešení i pro malé prostory

V showroomu naleznete řešení i pro malé prostory

Jemné tvary řady KERAMAG iCon jsou prezentovány v rozměrnější koupelně s volně stojící vanou. Zde je použita romantizující dlažba a pocit útulnosti dotváří dřevěné skříňky pod umyvadlo spolu se světle šedým lesklým obkladem.

Uklidňující barvy přírody

Tlumené zemité odstíny hnědé koupelny působí uklidňujícím dojmem. Výrobky KOLO Life! svými oblými tvary připomínají bílé oblázky na pláži. Sprchový kout v nice v kombinaci s prizmatickým sklem zástěny zaručuje největší možnou míru intimity.

Překvapivě prostorná toaleta

Samostatná toaleta s umývátkem překvapí iluzí prostornosti navzdory tomu, že půdorysné rozměry jsou minimální. Řada KERAMAG iCon xs je svými rozměry navržena přesně pro tyto dispozice. Černá a purpurová stěna opticky zvětšuje prostor.

Domácí lázně

Že je možné použít dřevěnou podlahu i v „domácích lázních“, ukazuje tyrkysová koupelna, která předkládá řešení pro rekonstrukce. Prostoru dominuje walk-in zástěna s minimalistickým stěnovým odtokem Geberit a stěna obložená lakovaným tyrkysovým sklem. WC mísa a bidet řady KERAMAG Renova Plan Nr.1 jsou prezentovány v kombinaci s designovým sanitárním modulem Geberit Monolith, kterým je možné nahradit běžné nadomítkové nádržky.

Kontakt: Geberitmaster-197747

Adresa: Sokolovská 2408/222, 190 00 Praha 9 – přízemí administrativní budovy Vysočanská brána na Balabence

Otevírací hodiny: každý pracovní den od 8:00 do 16:30


You must be logged in to post a comment Login