Inspirace

Karavany pro psy

Od   | 

Každý pes je dobrodruh a psí bouda ho vlastně tíží. Co mu třeba pořídit vlastní karavan?

Pet Trailers jsou ručně vyráběné z ekologických materiálů. Základními prvky jsou dřevo, hliník, překližka a plast, a to z toho důvodu, aby údržba nového bydlíku byla co nejjednodušší.  Provedení lze upravit podle individuálních požadavků. A tak je možné barevně sladit karavan s vaším interiérem, anebo jeho vnitřek zcela připodobnit vašemu domovu. Fantazii se meze nekladou, takže pejsek může mít ve svém kutlochu stejný koberec, jako máte doma, nebo může spát ve stejné posteli jako vy. Interiér karavanu lze doplnit i o osvětlení nebo bezdrátové reproduktory. A pokud by pejska nebavilo spát na jednom místě? Karavan přesunete jednoduše jinam. Kolečka jsou totiž plně funkční.

Judd Baumont a jeho komody Mickey a Minnie.

Judd Baumont a jeho komody Mickey a Minnie.

 

Kdo měl takový nápad?

Judson Beamont, původně učitel na umělecké škole, se rozhodl dělat věci jinak a po svém. Výsledkem jsou detailně zpracované bláznivé nápady, kterým vdechl život. Jeho návrhy vyvolávají úsměv a obdiv. Kromě karavanů realizuje i interiéry, nejčastěji pak ty dětské. Dokazuje, že se dají uskutečnit i ty nejšílenější nápady, která jsou navíc i funkční a potěší na pohled.

Judovo motto: „Pokud to může někdo nakreslit, můžete to také postavit.“ Miluji výzvy typu „to nejde udělat,“ nebo „nikdo se tím nebude zabývat“. Takové prohlášení je pro mě o to větší hnací silou.

Text: Karolína Sornas, Foto a kontakt: Straight line designs

Související články:

Piknik patří k létu

Bydlení v korunách stromů

Bydlíme se psem

Jak se bydlí v karavanu


You must be logged in to post a comment Login