Návštěvy bytů

Jak bydlí James Bond? Nahlédněte do domu slavného Pierce Brosnana

Od   | 

Slavný a charismatický herec, kterého zná asi každý především jako agenta 007, bydlí stejně jako jeho hrdina. Se vším luxusem. Nahlédněte pod pokličku, nebo vhodněji pod střechu luxusního plážového domu v Malibu.

Dům Pierce Brosnana je v Malibu. Zdroj: Profimedia

Pierce Brosnan si vydělal slušné jmění, a tak jako mnoho celebrit i on aktivně investoval do nemovitostí. Tento dům, jehož dokončení trvalo takřka deset let, známý jako Orchid House, má cca 560 metrů čtverečních a rozkládá se na pozemku o velikosti asi pěti akrů. Herec ho koupil v roce 2000 a proměnil ho na komplex inspirovaný thajskou a japonskou kulturou. Vzhled zvolil po natáčení filmu Dnes neumírej, který se mimo jiné točil také v Thajsku. Podlahy tu jsou především z mramoru a dřeva a nechybí působivé obložení kamenem. K dispozici tu je pět ložnic, pět koupelen, formální jídelna, rodinný pokoj, pracovna, rozhlehlá kuchyně a dohromady čtyři krby v různých místnostech. Venku pak najdete palmovou alej, bazén i s lázněmi, luxusní terasu a garáž pro tři auta.   

 

Které dekorativní stěrky jsou oblíbené a kam pro ně?

 

Dům je skutečně krásný. Zasazený na slunečný pozemek s pláží na jedné straně a horami na druhé. Mimo palem a tropických rostlin je zajímavá zelená hliněná střecha, která byla takto zbarvena schválně, jako reakce na okolní hory. Vnitřní prostory kombinují ručně vyráběné dřevěné výrobky se starožitnými lustry, které si manželé vybrali v Paříži a jsou umístěny pod exoticky vypadajícími stropy.  Pohodlí si užívají v úžasném obývacím pokoji s pozlacenými židlemi a švestkově zabarvenými polštáři. Nechybí obrovský konferenční stolek a starožitný koberec. Vinný sklípek je plný špičkových vín, a když někdo z obyvatelů zatouží po troše sportu, může skočit do fitness posilovny a pak na relaxaci do sauny.

Obývací pokoj připomíná pro své luxusní materiály i vybavení královskou lóži. Zdroj: Profimedia

Kuchyně s nádherným výhledem má skříňky vyrobené z teakového dřeva na míru. Je vybavena špičkovými spotřebiči. Součástí kuchyně je také úchvatný krb a v blízkosti je spíž. Jídelní kulatý stůl je umístěný v části s prosklenými dveřmi, které při plném otevření chytře propojí kuchyni s terasou. Vzhledem k počasí, které tady panuje, si mohou venkovního stolování užívat prakticky po celý rok. Klidně i se slavnými sousedy, kterými jsou například Lady Gaga, Julia Roberts, Steven Spielberg či Courteney Cox. Hlavní horní apartmá, které je větší než některé běžné domy, má přepychovou ložnici a elegantní pohodlnou postel, vlastní koupelnu, šatny (ano množné číslo), umělecké studio a další dva krby. Vychází se z něj také na skvělou terasu, kde se oba manželé mohou kochat výhledem na oceán, kdykoliv budou chtít. Nekonečné výhledy na vodní plochu, hory či do zahrady jsou k dispozici z celého domu. Plně vybavené nahrávací studio má jako hlavní dominantu piano.

 

Mechy jsou v interiéru parádní!

 

Pozemky u rozlehlého domu nabízí také spoustu krásy. Mimo bazénu se slanou vodou je tu i jídelní kout, salonek či soukromá velkolepá pláž. Vinný sklípek pojme až 200 lahví vína a ve vybaveném baru nesmí chybět dobrý drink. Mimo infračervené sauny si lidé mohou dopřát pohodlí ve vyhřáté vířivce. Přes všechny krásy tohoto domu byl již několikrát nabídnut k prodeji. Pierce Brosnan ho nabídl k prodeji za cenu 100 milionu dolarů, ale nenašel se žádný zájemce. Proto svou nabídku stáhl. Momentálně to vypadá, že dům stále vlastní. Ovšem je možné, že na prodej zase brzy bude, jelikož z jeho dětí jsou už dospělí lidé, a tak veliké sídlo není potřeba. Také není samozřejmě jediné, které manželé vlastní.

Romantické venkovní osvětlení, plynové topení pro chladné večery a přenádherný výhled. To je jen jedna z výhod tohoto domu. Zdroj: Profimedia

Zdroje info: Profimedia, hellomagazine.com, nypost.com, idealhome.co.uk

Fotogalerie:

 

Grafika ve stěrce. Jak na to a kam pro ni?

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login