Koupelny

Inteligentní toaleta TECElux. Jen promluvit!

Od   | 

Toaleta TECElux důmyslně ukrývá veškeré technologie za elegantní skleněnou deskou z bezpečnostního skla. A jaké technické výhody můžete očekávat?

TECElux je první montážní prvek instalovaný ve zdi, a přesto po jeho instalaci a finálním obložení stále umožňuje výškové nastavení toalety, a to bez jakéhokoli bourání. Dále vám nabízí možnost odtahu pachu přes instalovaný uhlíkový filtr přímo z keramiky toalety, elektronické ovládání splachování a elegantní podsvícení. Další výhodou toalety TECElux je možnost „upgrade“, díky němuž si každý zákazník může vybrat funkce dle své potřeby či finančních možností. Toaleta budoucnosti TECElux obsahuje také sadu pro vhazování WC tablet, která je velkým hitem dnešní doby.

Inteligentní toaleta TECElux získala řadu ocenění od odborné veřejnosti, z nichž nejprestižnější je bezesporu udělení ceny „Red Dot Design Award“ v roce 2011.

Toaleta budoucnosti TECElux 400 uspěla na výbornou v testování WELL a získala plný počet 6 hvězd a zařazení do kategorie A. Samozřejmostí pro nádržky TECE jsou 4 hvězdy za úsporné splachovací technologie, ale TECElux 400 nabízí více. Díky bezdotykovému ovládacímu sklu obdržela další 2 hvězdy za oblast hygieny při použití ve veřejných prostorech. Neváhejte již ani minutu a vyzkoušejte online konfigurátor,


You must be logged in to post a comment Login