Návštěvy bytů

Hravý byt plný barev a nekonvenčních prvků: Nádavkem i s tyčí na pole dance

Od   | 

V tomto bytě není nic tak, jak jste zvyklí. Před tím, než do něj nahlédnete, zapomeňte na všechny konvence. Podívejte se jinak a bez předsudků a třeba zjistíte, že vás baví hravost, lehkost a jinakost celého interiéru.

Hravé konferenční stolky lahodí oku. Zdroj: KC Studio

Byt má vskutku úctyhodnou plochu 185 metrů čtverečních, tudíž majitelé se nemuseli limitovat vůbec ničím. Soukromý i společenský prostor jsou vynalézavě propojeny několika koridory. Najdeme zde mimo jiné tělocvičnu, třeba k tréninku pole dance, šatny, více koupelen a více ložnic, od ložnic majitelů po ty hostinské. Hlavním krédem celého prostoru je pohodlí a efektivita. A také jistá výstřednost, třeba v podobě pletivových barevných kovových struktur na stropech, které ovšem mají i na první pohled neviditelnou praktickou funkci – pomáhají opticky vyrovnat různé výšky a komplikované struktury stropu. A samozřejmě jsou také praktickými nosníky reflektorového osvětlení. Železné sítě mají kromě různých barev i tři různé hustoty, pro ozvláštnění jejich struktury. Odstraněním zbytečných podhledů a dalších stropních krytin se vytvořil pocit vyššího prostoru. Cílem uspořádání společenských místností je jednoznačně vybudování větší rodinné interakce.

 

Variabilní pohovka vhodná i do malého pokoje

 

Kombinace stylů bytu svědčí

Styl bytu jedinečným a těžko opakovatelným způsobem kombinuje styly zdánlivě neslučitelné, průmyslový a venkovský. Klíčové prvky těchto dvou stylů jsou smíšené a sladěné. Koncept rustikální mozaiky a původní vzhled dřeva jsou kombinovány s ocelovými stavebními materiály a skleněnými příčkami a stěnami v průmyslovém stylu. Vzniká tak jedinečný vlastní styl majitelův. Kouzelné jsou například konferenční stolky, tři roztomilé modely kombinující dřevo a sklo. Sedací souprava je masivní a pohodlná. Praktické umělohmotné boxy v dřevěném rámu blízko podlahy umožňují skladovat například hračky, dítě je tak má plně v dosahu.

Kuchyň na míru má masivní desku. Jednoduchý interiér oživuje dekorativní dlažba. Zdroj: KCe.com/watch?v=FrodhcPwvws&t=163s

 

 

Celek postavený na detailech

Dokonalost celku bytu není jen v celkovém vyznění, ale i detailech. V jedné z koupelen například najdeme samostatně stojící elegantní vanu jak z královského zámku, v kuchyni nádherně vzorovanou dlažbu, překvapí nás nečekaná barevná osvěžení třeba v podobě kanárkově žluté knihovny, či na nás nečekaně „vykoukne“ třeba zebra, pták, veverka či želva. Velký interiér plný malých překvapení jistojistě dobře slouží svým majitelům a není těžké se do něj zamilovat, třebaže na první pohled může vyznít poměrně komplikovaně a leckdo si možná položí klasickou otázku „co to proboha má zase být?“

Zdroj: KC Studio

Zbylo místo i pro tělocvičnu s tyčí na nácvik pole dance. Zdroj: KC Studio

Fotogalerie:

 

 

Indukční deska Fagor – Záruka pohodlného vaření

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login