Podlahy a stěny

Marmoleum
hravé jako nikdy předtím

Od   | 

Nechte se okouzlit zbrusu novou kolekcí Marmoleum Modular. Originální koncept přináší modularitu, hravost, kreativitu a neomezené možnosti právě pro vaši podlahu.

Dobře známé linoleum Marmoleum, které vzniklo spojením 100% přírodních surovin, dostalo novou podobu – formát dílců. Vybírat můžete hned ze čtyř variant – od extra velkého 75 x 50 cm až po malý 25 x 25 cm. Pro snadné kombinování je řada doplněna ještě dílci s klasickým rozměrem 50 x 50 cm a 50 x 25 cm.

Modular Marble

Modular Marble, 50 x 50 cm

Skládat je tak přirozené

Poskládejte si podlahu z dílců Marmoleum Modular přesně podle vašich představ. Milujete podlahu s jemnými nuancemi, či velkými rozdíly v barvě nebo struktuře? Kolekce Modular skýtá obojí a možná ještě víc než kterákoliv jiná krytina předtím. Marmoleum Modular je o hře, o výběru, o možnostech a také o vás. Vy rozhodnete, zda chcete mít podlahu s mramorováním, či vzhledem betonu. Zda bude nová krytina pestrobarevná, nebo pouze laděná do neutrálních odstínů. Kolekce Marmoleum Modular přímo vybízí ke kombinování, míchání, spojování a propojování. Vyjádřena je třemi kategoriemi zahrnujícími Odstíny, Barvy a Mramorování. Odstíny v sobě ukrývají krásu betonových struktur v studených i teplých šedých odstínech s doplňkovou bílou a černou. Fascinující svět Barev upoutá pastelovým mixem stejně jako barevnou variantou betonů. Barvy mohou být použity jako ústřední motiv podlahy, nebo ji pouze doplnit. Řada klasického i moderního výrazného Mramorování propůjčí podlaze speciální rozměr. To vše představuje nesmírné možnosti pro vaši podlahu, nepřeberný výběr barev, struktur i rozměrů.

Ryze přírodní

Každý dílec kolekce Marmoleum Modular v sobě ukrývá přírodu. Je vyroben ze směsi lněného oleje, pryskyřice, vápence, dřevité moučky a přírodních pigmentů, což předurčuje také jeho charakteristické rysy, jako je antistatičnost a nealergenní charakter. Trvanlivost i rozměrová stálost dílce je pak podpořena vyztužením rubové strany polyesterovou mřížkou. Jeho povrch je ošetřen dvouvrstvou úpravou Topshield2 na bázi vodní disperze, která krytinu chrání před poškrábáním, skvrnami i špínou. Marmoleum Modular si vás tak získá i snadnou údržbou a dlouhodobě krásným vzhledem.

Populární dílce Marmoleum Modular milují přírodu, hru i kreativitu, zamilujte si i vy jedinečnou podlahu Marmoleum Modular.

Kontakt: www.forbo-flooring.cz


You must be logged in to post a comment Login