Koupelny

Nová toaleta s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Mera

Od   | 

Geberit AquaClean Mera povznáší komfort a pohodlí toalet na zcela novou úroveň.  Sofistikovaná technologie a stylový design se dokonale doplňují a tvoří opravdu mistrovské dílo, ve kterém se harmonicky snoubí krása a funkčnost. Tato revoluční toaleta s integrovanou sprchou byla uvedena na trh v září 2015.

Přiblížíte-li se na určitou vzdálenost k toaletě, samo se zvedne prkýnko.

Přiblížíte-li se na určitou vzdálenost k toaletě, prkýnko se samo zvedne.

 Mistrovské dílo funkčnosti a designu

„Naše nejnovější toaleta s integrovanou sprchou dokáže zapůsobit nejen svým vzhledem, ale i širokou řadou inteligentních funkcí, které významně zvyšují pohodlí a komfort uživatele,“ říká Martin Baumüller, Head Geberit AquaClean. Jeho názor sdílí také členové porot, kteří udělili toaletě Geberit AquaClean Mera dvě prestižní ceny – „Design Plus powered by ISH 2015“ a „Red Dot Design Award 2015“ – za vynikající průmyslový design a vyspělou technologii.

Dívejte se a žasněte

V nočních hodinách je toaleta podsvícena diskrétním světlem

V nočních hodinách je toaleta podsvícena diskrétním světlem

Tato toaleta Vás nikdy nepřestane překvapovat. Geberit AquaClean Mera vyniká vysoce kvalitními materiály, měkkými liniemi a plynulými přechody. Hra odlesků na krytu z lesklého chromu navozuje dojem, jako by se toaletní keramická mísa volně vznášela v prostoru. Sofistikovaná technologie? Se všemi přípojkami vody a elektřiny skrytými uvnitř vypadá Geberit AquaClean Mera na první pohled docela nenápadně. Pozornost naopak ihned přitáhne diskrétní podsvícení, které se aktivuje po zaznamenání Vaší přítomnosti. Také toaletní víko se otevře automaticky, jakmile se přiblížíte, takže není třeba se ho dotýkat – co může být hygieničtější a pohodlnější? Stejně tak se díky detekci uživatele začne ihned po příchodu uživatele ohřívat ergonomicky tvarované sedátko. Tiché odsávání zápachu, které se rovněž aktivuje automaticky, využívá keramický voštinový filtr s dlouhou životností, a to k odstranění nepříjemného zápachu přímo v místě jeho vzniku, tedy v toaletní míse. Všechny tyto funkce v nečinnosti neodebírají prakticky žádnou elektřinu.

Závěsná toaleta AquaClean Mera je elegantním a vysoce sofistikovaným zařízením každé koupelny.

Závěsná toaleta AquaClean Mera je elegantním a vysoce sofistikovaným zařízením každé koupelny.

Jemný, osvěžující proud vody

Hlavní funkcí každé toalety s integrovanou sprchou je samozřejmě sprchování. Geberit AquaClean Mera ale přichází s převratnou inovací. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray se dvěma tryskami zajišťuje cílené, důkladné a mimořádně příjemné očištění díky pulzujícímu proudu vody, který je obohacený dynamickým provzdušněním. Samostatná dámská sprcha nabízí funkci obzvlášť jemného sprchovacího proudu. Pokud se zrovna nepoužívá, je hygienicky chráněna v zasunuté poloze. S toaletou Geberit AquaClean Mera se nemusíte obávat nachlazení. Systém ohřevu, tvořený průtokovým ohřívačem a zásobníkem teplé vody, zajišťuje okamžitou a plynulou dodávku vody ohřáté na tělesnou teplotu.

Nová úroveň intimní hygieny

Další chytrou inovací je funkce osoušení. Rameno fénu se automaticky vysune do poslední nastavené polohy sprchovacího ramene. Tím je dosaženo optimálního osušení. Teplota vzduchu se během osoušení postupně snižuje a reaguje tak na zvyšující se citlivost osychající pokožky. K přednostem toalety patří keramická WC mísa bez okrajů s asymetrickou vnitřní geometrií. Tvoří základ inovativní technologie splachování TurboFlush, které splachuje mimořádně důkladně a zároveň tiše. Vystačí si přitom jen s jedním bočním splachovacím otvorem. Keramická mísa byla navržena tak, aby nebylo nutné při úklidu bojovat s obtížně přístupnými rohy a záhyby.

Kdo řekl, že dálkové ovládání je zbytečná hračka? Nejenže s ním můžete jednou rukou ovládat všechny funkce, ale díky displeji na zadní straně lze také jednoduše upravovat čtyři uživatelské profily uložené v paměti.

Toaleta Geberit AquaClean Mera je k dostání u Partnerů Geberit AquaClean.

Jak funguje toaleta Geberit AquaClen Mera

Zajímá vás, jak se Geberit AquaClean Mera instaluje?

Více informací a další fotografie najdete na Geberit-aquaclean

Fotogalerie:

master-197747

 

 


You must be logged in to post a comment Login