Inspirace

Dveře až ke stropu

Od   | 

Toužíte po opravdu impozantních dveřích pro svůj prostorný vzdušný interiér? Máte obavy, že takové dveře budou příliš těžké a budete se muset spokojit s kompromisy? Ale vůbec NE! Dnes je už z čeho vybírat!

Příkladem jsou dveře Master, jejichž konstrukce je z hliníkových profilů, díky nimž mohou dorůst až do výšky 3,7 metru a i do šířky se mohou pěkně rozrůst, konkrétně do jednoho metru. Stačí si pouze vybrat, zda se vám líbí na dveřích například sklo, dýha, či laminát. Aby mohly otočné dveře sahat skutečně od podlahy až ke stropu, je třeba zvolit takzvanou verzi bez nadpraží. A hned máte ve svém bytě postaráno o skutečně exotický kousek!”

Dveře Master bez nadpraží, které vyrůstají skutečně od země až ke stropu.

Dveře Master bez nadpraží, které sahají skutečně od země až ke stropu.

Maxi dveře však nemusí být pouze klasické. Ani není třeba vzdávat se dveří posuvných, a to díky posuvnému systému Premium, se kterým se vaše možnosti značně rozšiřují. A to doslova! „Posuvný systém Premium je určen k uchycení do nosného stropu, ze spodní strany je kryt stropními podhledy, takže nic nebrání těmto dveřím skutečně vyrůst až ke stropu. Ani šířkou nejste omezeni, posuvný systém Premium může být pro více dveří dlouhý až šest metrů a unese 160 kg váhy,“ uvádí pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., která je výrobcem ucelené řady dveřních systémů.

Cena posuvných dveří Master je od 16 516 Kč s DPH, posuvný systém Premium přijde na 6 655 Kč/bm


You must be logged in to post a comment Login