Návštěvy bytů

Jak dopadla rekonstrukce 40 let starého domu, kterou navrhovala sama majitelka?

Od   | 

Přinášíme další tři proměněné domovy, které se probojovaly do finále soutěže o rekonstrukci bytu. Jak dopadla rekonstrukce celého domu, kterou koordinoval mladý pár, rekonstrukce starého bytu, či rekonstrukce 40 let starého domu pod taktovou majitelky? Zjistěte to sami…

1. Rekonstrukce díky mladému páru

V první rekonstrukci se nám představil sympatický mladý pár. Po prarodičích zdědili velký dům, který byl samozřejmě potřeba celkově zrekonstruovat. Kromě výměny podlah, oken, zařízení koupelny i kuchyně, majitelé ze staré bývalé garáže vytvořili útulný obývací pokoj. Celkově dům zařídili jednoduše, v přírodních vzorech. Nejvíce se ale podle nás povedla kuchyně ze světlého dřeva v kombinaci s černými trámy. 

2. Proměna z 3+1 na vzdušné 3+kk

Majitelka chtěla starý byt provzdušnit a celkově přeorganizovat. Místo koupelny a komory byla vytvořena ložnice a z původní kuchyně vznikla velká koupelna s toaletou, i komorou. Kuchyně byla zakoupena na míru v bílé barvě v kombinaci se světlým dřevem. Celkově tak místnost působí moderně a vzdušně.

Koupelna s toaletou je zařízena taktéž v dekoru dřeva, což působí útulně a příjemně. Dětský pokoj byl zmodernizován a stal se z něj barevný koutek pro malé dítě. Na konec byla zrekonstruována i stará ložnice, která nyní konečně odpovídá moderním trendům. Tato rekonstrukce se jedním slovem absolutně povedla!

 

3. Kompletní rekonstrukce po 40 letech 

Rekonstrukce probíhala v domě, který je 40 let starý a majitelka do konce sama stojí za návrhem celé proměny. Nejdříve je ale nutné podotknout, že při rekonstrukci se proměnila celá dispozice. Z původní ložnice a obývacího pokoje vznikla jedna velká místnost, do které byla umístěna kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem dohromady. A z místnosti kde byla jídelna, vznikla nově šatna. 

Majitelka je moderní žena a v domě tak nalezneme kombinaci dřeva a betonu, která vypadá nadčasově. Kuchyně byla zvolena v bílé barvě spolu s dřevěným dekorem, který dohromady vypadá naprosto božsky. Obývací pokoj je laděný do zelených a šedých tónů, spolu s dřevěným dekorem. 

Komentáře

You must be logged in to post a comment Login